Reklama

CEV-Repsol: Vyhrál Fernandez, 10. Salač Hlavní obrázek k článku: CEV-Repsol: Vyhrál Fernandez, 10. Salač

Předposlední závodní víkend šampionátu CEV-Repsol se konal na okruhu Circuito de Albacete. Vítězem závodu Moto3 se za deště stal Španěl Raul Fernandez (Team Angel Nieto) - KTM, druhý skončil Turek Can Öncü a stupně vítězů doplnil Japonec Yuki Kunii.

Na okruhu Circuito de Albacete vyhrál 17-letý Raul Fernandez - 23. října oslaví 18. narozeniny - a s náskokem 49 bodů před Manuelem Paglianim (Honda) je na nejlepší cestě stát se letošním juniorským šampionem.

Český jezdec Filip Salač dnes obsadil 10. místo se ztrátou 17.369 sec. a v šampionátu je nyní na 11. pozici.

Moto3 Junior World Championship - Circuito de Albacete, Race

1 23 FERNANDEZ,Raúl Angel Nieto Team KTM SPA 19 32:49,097 01:42,193 18 123,32 Du 25
2 61 ÖNCÜ,Can Red Bull KTM AJO KTM TUR 19 32:51,310 01:41,172 17 00:02,213 00:02,213 123,2 Du 20
3 33 KUNII,Yuki Asia Talent T. Honda JPN 19 32:52,446 01:41,399 18 00:03,349 00:01,136 123,13 Du 16
4 24 WONGTHANANON,A. VR46 Master Camp KTM THA 19 32:55,871 01:42,026 17 00:06,774 00:03,425 122,95 Du 13
5 34 BOOTH-AMOS,Thomas British Talent T. Honda GBR 19 32:59,297 01:41,764 19 00:10,200 00:03,426 122,7 Du 11
6 35 CHANTRA,Somkiat AP Honda RT Honda THA 19 32:59,506 01:40,820 19 00:10,409 00:00,209 122,7 Du 10
7 32 OGURA,Ai Asia Talent T. Honda JPN 19 33:01,156 01:41,471 19 00:12,059 00:01,650 122,57 Du 9
8 96 PAGLIANI,Manuel Leopard Junior Honda ITA 19 33:02,465 01:42,365 18 00:13,368 00:01,309 122,51 Du 8
9 7 BALTUS,Barry Reale Avintia Acad. KTM BEL 19 33:02,573 01:42,192 19 00:13,476 00:00,108 122,51 Du 7
10 12 SALAC,Filip Czech T.T.Cuna Campe KTM CZE 19 33:06,466 01:41,633 18 00:17,369 00:03,893 122,27 Du 6
11 52 ALCOBA,Jeremy J.T.Estrella Galicia Honda SPA 19 33:07,640 01:43,466 15 00:18,543 00:01,174 122,2 Du 5
12 81 VIU,Aleix Marinelli Sniper Honda SPA 19 33:08,416 01:42,802 17 00:19,319 00:00,776 122,14 Du 4
13 41 GARCIA,Marc Max Racing T. KTM SPA 19 33:09,552 01:42,515 18 00:20,455 00:01,136 122,08 Du 3
14 67 RIU,Gerard Laglisse Academy Husqvarna SPA 19 33:10,514 01:42,371 18 00:21,417 00:00,962 122,02 Du 2
15 31 SALIM,Gerry Astra Honda RT Honda INA 19 33:12,802 01:42,471 18 00:23,705 00:02,288 121,9 Du 1
16 99 TATAY,Carlos Reale Avintia Acad. KTM SPA 19 33:15,787 01:43,254 18 00:26,690 00:02,985 121,71 Du
17 50 DUPASQUIER,Jason Carxpert-KTM-H43 KTM SWI 19 33:21,998 01:43,513 19 00:32,901 00:06,211 121,35 Du
18 73 KOFLER,Maximilian KRP KTM AUT 19 33:22,198 01:43,446 19 00:33,101 00:00,200 121,29 Du
19 28 FABER,Loran STG Dutch R.T. Honda NED 19 33:29,920 01:44,138 5 00:40,823 00:07,722 120,87 Du
20 55 MONTELLA,Yari SIC58 Squadra Corse Honda ITA 19 33:31,669 01:44,569 5 00:42,572 00:01,749 120,75 Du
21 18 VAN De Lagemaat,Ryan Lagemaat Racing KTM NED 19 33:34,282 01:43,604 14 00:45,185 00:02,613 120,57 Du
22 47 POLANCO,Aarón Leopard Junior Honda SPA 19 33:34,310 01:43,682 16 00:45,213 00:00,028 120,57 Du
23 20 GARCIA,José Julián Laglisse Academy Husqvarna SPA 19 33:38,767 01:42,755 18 00:49,670 00:04,457 120,33 Du
24 8 LORENTE,Angel Cuna de Campeones KTM SPA 19 33:38,888 01:42,662 18 00:49,791 00:00,121 120,33 Du
25 5 TOLEDO,Alex Cuna de Campeones Mir Racing KTM SPA 19 33:40,777 01:42,800 17 00:51,680 00:01,889 120,21 Du
26 15 MIRALLES,Iván Cuna de Campeones KTM SPA 19 33:47,838 01:44,261 17 00:58,741 00:07,061 119,79 Du
27 36 IKMAL,Izam Petronas Sprinta Sic Honda MAL 19 33:47,898 01:44,143 14 00:58,801 00:00,060 119,79 Du
28 58 IGLESIAS,Inigo AGR Team KTM SPA 19 33:48,642 01:44,711 12 00:59,545 00:00,744 119,73 Du
29 13 VIETTI,Celestino SKY J.T.VR46 Riders KTM ITA 19 33:56,074 01:44,840 19 01:06,977 00:07,432 119,26 Du
30 66 SYAHMI,Danial Petronas Sprinta Sic Honda MAL 19 33:56,194 01:45,088 19 01:07,097 00:00,120 119,26 Du
31 71 ROSSI,Riccardo Laglisse Academy Husqvarna ITA 19 33:56,693 01:43,343 19 01:07,596 00:00,499 119,26 Du
32 53 ÖNCÜ,Deniz Red Bull KTM AJO KTM TUR 19 34:03,720 01:44,228 18 01:14,623 00:07,027 118,85 Du
33 10 CARRARO,Nicola Max Racing T. KTM ITA 19 34:08,742 01:44,931 19 01:19,645 00:05,022 118,56 Du
34 3 ZANNONI,Kevin TM R.Factory 3570MTA TM ITA 19 34:08,790 01:45,029 19 01:19,693 00:00,048 118,56 Du
35 43 JESPERSEN,Simon Team Jespersen KTM DEN 19 34:09,744 01:44,505 19 01:20,647 00:00,954 118,51 Du

Moto3 Junior World Championship - stav šampionátu

1 23 Fernández, Raúl SPA ANGEL NIETO TEAM KTM 180 bodů
2 96 Pagliani, Manuel ITA LEOPARD JUNIOR HONDA 131
3 33 Kunii, Yuki JPN ASIA TALENT TEAM HONDA 114
4 52 Alcoba, Jeremy SPA JUNIOR TEAM ESTRELLA GALICIA 0,0 HONDA 101
5 11 García, Sergio SPA JUNIOR TEAM ESTRELLA GALICIA 0,0 HONDA 96
6 32 Ogura, Ai JPN ASIA TALENT TEAM HONDA 83
7 81 Viu, Aleix SPA MARINELLI SNIPER TEAM HONDA 80
8 61 Öncü, Can TUR RED BULL KTM AJO KTM 69
9 35 Chantra, Somkiat THA AP HONDA RACING TEAM HONDA 61
10 41 García, Marc SPA MAX RACING TEAM KTM 48
11 12 Salac, Filip CZE CZECH TALENT TEAM CUNA DE CAMPEON KTM 43
12 24 Wongthananon, Apiwath THA VR46 MASTERCAMP TEAM KTM 41
13 53 Öncü, Deniz TUR RED BULL KTM AJO KTM 39
14 71 Rossi, Riccardo ITA LAGLISSE ACADEMY HUSQVARNA 35
15 13 Vietti Ramus, Celestino ITA SKY JUNIOR TEAM VR46 RIDERS ACADEMYKTM 34



Login Přihlásit Registrace ›

Reklama