Reklama

Anthony West a Alex de Angelis závodili v Rusku Hlavní obrázek k článku: Anthony West a Alex de Angelis závodili v Rusku

Na pozvání Yakhnich Motorsport závodil o minulém víkendu Anthony West v Rusku, kde se na okruhu Moscow Raceway zúčastnil finálového závodu moskevského šampionátu «Governor's Cup». V týmu SBP Racing pilotoval motocykl Aprilia RSV4 – ale v závodě mu nepřálo štěstí.

Australan skončil v Qualifying druhý a v závodě vedl prvních 5 kol. Potom začaly problémy s převodovkou a předjel ho Vladimir Leonov. Když se probojoval West znovu do čela závodu, tak mu vypověděl službu jeho motocykl.

Vítězem se stal další pilot se zkušenostmi z MotoGP a WorldSBK, Alex de Angelis. Ten měl k dispozici od týmu MultiMotor motocykl BMW S 1000 RR.

San Mariňan byl - jak naši pozorní čtenáři jistě vědí - vyhozen během letní přestávky z týmu Pedercini Kawasaki a nahrazen Riccardem Russem.

Alex De Angelis nyní působí jako náhradní pilot - a je díky svým zkušenostem hodně žádaný. Při GP Silverstone pilotoval v týmu Tasca Racing Scuderia motocykl Kalex místo zraněného Xaviera Simeona, nyní při domácím závodě «Gran Premio Tribul Mastercard di San Marino e della Riviera di Rimini» na okruhu «Misano World Circuit Marco Simoncelli» nahradí Marcela Schröttera v týmu Dynavolt Intact GP na motocyklu Suter.Login Přihlásit Registrace ›

Reklama