Reklama

Alpe Adria už má termíny na sezónu 2021 Hlavní obrázek k článku: Alpe Adria už má termíny na sezónu 2021

Blíží se konec «covidového» roku 2020 a ačkoliv zřejmě nikdo neví, jak to bude vypadat v roce následujícím, tak už většina promotérů různých šampionátů vydává aspoň předběžné kalendáře na rok 2021.

Po rakouských termínech šampionátu IOEM vám dnes přinášíme kalendář «Alpe Adria road racing championship», který vypadá velmi zajímavě a je hodně obsáhlý.

Mimochodem: Jelikož bývá český kalendář šampionátu «MMČR silničních motorek» totožný právě s termíny «Alpe Adria road racing championship», tak se dá očekávat že komise silničních motocyklů při Autoklubu ČR brzy vydá závodní kalendář na sezónu 2021 a termíny v něm se odrazí právě od šampionátu «Alpe Adria road racing championship».

Alpe Adria road racing championship

04.04. Most (CZ) ???
30.05. Poznaň (PL)
27.06. Rijeka (HR)
11.07. Slovakia Ring (SK)
22.08. Rijeka (HR)
??? Cremona (I)

Ještě než začne sezóna 2021, tak se aspoň v přehledu podívejme na konečné výsledky šampionátu «Alpe Adria road racing championship» sezóny 2020. Do České republiky putují dva tituly zásluhou Jiřího Mrkývky v STK600 a Michala Filly v STK1000, přičemž titul více-šampiona získali Filip Feigl v SSP300 a Patrik Carda v STK600.

CLASS Supersport300

1 58 HULEWICZ Mateusz PZM Yamaha Szkopek Team 90 bodů
2 12 FEIGL Filip ACCR Yamaha Genius Racing Team 53
3 53 SVOBODA Petr ACCR Yamaha WRP Wepol Racing 50
4 19 SIMON Lukas ACCR Yamaha Willirace-WRP Wepol 24
5 41 NESPESNY Jiri SMF Kawasaki TSS Racing Parts 24
6 14 RAMMERSDORFER Leon AMF Yamaha Heating Factory Youngstars 19
7 34 HUDOVERNIK Gasper AMZS Yamaha AMD Kranj 17
8 1 SZAMADO Mate MAMS KTM HRE Team 16
9 20 BAUMGARTNER Benjamin AMF Yamaha Heating Factory Youngstars 13
10 54 KAKUSZI Gasper MAMS kawasaki H-Moto Team 11

CLASS Superstock600

1 10 MRKYVKA Jiri ACCR Yamaha MichelinFritze Tuning 80 bodů
2 58 CARDA Patrik ACCR Yamaha Dunlop New2Project 53
3 15 BULIK Michal SMF Yamaha Dunlop New2Project 50
4 131 TREVISAN Nicolo HMS Yamaha Pirelli MK Matulji Racing 43
5 48 MOLNAR Gergö MAMS Yamaha Dunlop Geri Racing Motorsport 41
6 96 FIORE Silvio AMF Yamaha MichelinFritze Tuning 37
7 63 GRUBER Gerald AMF Yamaha Pirelli MC Sharding 33
8 77 SCHWARZ Vojtech ACCR Yamaha Pirelli Motosport Schwarz Racing 28
9 56 SEBESTYEN Peter MAMS Yamaha Pirelli OXXO Hungary Yamaha Toth 25
10 40 GYÖRFI Alen MAMS Yamaha Pirelli Forty Racing 13

CLASS Superstock1000

1 55 FILLA Michal ACCR BMW Pirelli BMW Sikora Motorsport 91 bodů
2 321 BOZIC David AMSS Yamaha Pirelli Spark Racing Team 67
3 134 SIMONOVIC Aldo HMS BMW Dunlop 2 POTOKA 48
4 14 LACZKO Mate MAMS Yamaha Pirelli HRE Racing Team 40
5 81 HÜLSER Florian FMS Kawasaki Dunlop ASR Moto Meila 32
6 6 WICZYNSKI Bartholomiej PZM BMW Pirelli BMW Sikora Motorsport 26
7 90 GHILARDI Michael FMS Yamaha Dunlop Moto Mader Motorsport 20
8 36 WASER Jan FMS Yamaha Dunlop Waser Bikes 18
9 9 LEWANDOWSKI Bartholomiej PZM BMW Pirelli Team LRP Poland 16
10 65 SVITOK Tomas SMF Yamaha Dunlop SK Energy Maco team 12

CLASS SBK

1 27 KOVACS Balint MAMS Yamaha Pirelli New 2 Project 77 bodů
2 144 GESSELBAUER Gerold AMF Yamaha Pirelli RATEZI 72
3 21 SCHAFZAHL Hannes AMF Yamaha Pirelli RATEZI 69
4 11 SIKORA Ireneus PZM BMW Pirelli BMW Sikora Motorsport 43
5 4 JERMAN Marco AMZS Ducati Dunlop AF RT Ducati Torun 41
6 45 CERVENY Marek ACCR BMW Pirelli WRP Wepol Racing 40
7 66 BROZ Jiri ACCR Ducati Pirelli Montaze BROZ 27
8 19 SZKOPEK Pavel PZM Yamaha Dunlop Szkopek Team 25
9 13 VALTONEN Ville SML Yamaha Pirelli Sense Tec 23
10 210 OUREDNICEK David ACCR Yamaha Dunlop Dafit Motoracing 21



Login Přihlásit Registrace ›