Komentáře k článku Adrian Fernandez místo Filipa Salače zpět na článek →

To bude sranda, až dojede na bedně...

Reagovat
  • Nepřihlášený ! Čtvrtek 19.listopadu 2020, 08:47

Can Öncü vyhrál svůj první závod Moto3 a to ještě jel na divokou kartu.
    Následující sezonu ho většina tipovala na jasného mistra světa Moto3 a on měl problém dojíždět na bodech, získal jich za sezónu celých 8 na "tovární KTM" (jak hateři nazývají Ajo tým).
    Následně byl poslán do vyšší kubatury, čímž bylo zdůvodněno proč měl tak slabé výsledky na malé Moto3.
    Ve WorldSSP s mnohem horší konkurencí než v MotoGP závodech dojel jen 6x v Top-10, v průměru skončil danáctý s 65 body z patnácti závodů (průměr 4,33 bodu na závod, tzn. opravdu 11.-12. místo za závod).
    Jezdí na Kawasaki s tovární podporou a podporou Red Bullu, pod křídly Kenana Sofuogla, velmistra SSP třídy.

Za tureckýma Öncüama stojí mnohonásobně víc peněz, Can byl brán jako nejtalentovanější jezdec poslední doby.

Ať klidně Adrian Fernandez v Portimau vyhraje, možné to je, pro všechny to bude nová trať, vůbec nic to totiž neznamená.

Filipovi přejem brzké uzdravení a plnej plyn do nové sezóny!

Reagovat
  • Nepřihlášený unavix Čtvrtek 19.listopadu 2020, 12:43

Bude hodně zajímavé vidět porovnání jestli je problém v motorce nebo v jezdci. Salač sice na příští rok smlouvu má, ale taky by se mohlo stát, že nebude mít na čem jet, pokud náhradník zajede dobrý výsledek.

Reagovat
  • Nepřihlášený ! Pátek 20.listopadu 2020, 08:49

@unavix
    Filip Salač sám přiznal během sezóny že není úplně v pohodě a musí se i on sám zlepšit.
    Nikde sem neviděl nářky na to že za to může motorka.
    Věřím že tým Snipers ví že jedna vlaštovka jaro nedělá, proto výsledek A.Fernandeze nebude mít vliv na místo Filipa v týmu pro rok 2021.
    Samozřejmě může se mladší Fernandez ukázat a říct si o místo v Moto3, ostatně s tím tam jde, ovšem nevěřím že by to bylo na úkor Filipa.
    Startovní listina ještě obsahuje pár prázdných míst.