Reklama

8hodinovka v Suzuce letos bez české účasti Hlavní obrázek k článku: 8hodinovka v Suzuce letos bez české účasti

Podívejme se společně na provizorní startovní listinu vytrvalecké klasiky v Suzuce. Bohužel bude letos bez české účasti, to je už nyní jasné. Japonským závodem skončí šampionát EWC 2018/2019.

Startovní listina 42. ročníku je doslova nabitá slavnými jmény, tak se aspoň u některých zastavme: Obhájce vítězství - tovární tým Yamaha Factory - pojede v sestavě Katsuyuki Nakasuga, Alex Lowes a Michael van der Mark, a pokusí se o 5. vítězství v řadě. Tento tým pojede v barvách TECH21. Honda HRC, jako tým Red Bull Honda, má následující složení: Stefan Bradl, Ryuichi Kiyonari a Takumi Takahashi. Yoshimura Suzuki nasadí následující trojici: 45-letý! Yukio Kagayama, Kazuki Watanabe a Sylvain Guintoli. Kawasaki Racing Team posílá to nejlepší, co vůbec má k dispozici: Jonathan Rea, Leon Haslam a Toprak Razgatlioglu. KRT tedy jede jako na wild card, neboť kromě nich se představí ještě Team Kawasaki SRC.

PROVISIONAL ENTRY LIST SUZUKA 8 HOURS 2019

1- F.C.C. TSR Honda France – Honda CBR 1000RR SP2 – Josh Hook/Freddy Foray/Mike Di Meglio (EWC)
2- Suzuki Endurance Racing Team – Suzuki GSX-R 1000 – Vincent Philippe/Etienne Masson/Gregg Black (EWC)
3- KRP Sanyo Kogyo & will raise RS-Itoh – Kawasaki ZX-10RR – Akira Yanagawa/Mark Aitchison/Ryosuke Iwato (EWC)
4- EVA RT Webike Tati Team Trickstar – Kawasaki ZX-10R – Julien Enjolras/Kevin Denis/Osamu Deguchi (EWC)
6- ERC-BMW Motorrad Endurance – BMW S1000RR – Kenny Foray/Julien Da Costa/Mathieu Gines (EWC)
7- YART Yamaha – Yamaha YZF R1 – Broc Parkes/Marvin Fritz/Niccolo Canepa (EWC)
8- Bolliger Switzerland – Kawasaki ZX-10R – Roman Stamm/Sebastien Suchet/Nigel Walraven (EWC)
9- MotoMap S.W.A.T. – Suzuki GSX-R 1000 – Nobuatsu Aoki/Josh Waters/Dan Linfoot (SST)
11- Team SRC Kawasaki France – Kawasaki ZX-10RR – Jeremy Guarnoni/Erwan Nigon/David Checa (EWC)
12- Yoshimura Suzuki Motul Racing – Suzuki GSX-R 1000 – Yukio Kagayama/Kazuki Watanabe/Sylvain Guintoli (EWC)
13- WEPOL Racing – Yamaha YZF R1 – jezdci budou oznámeni dodatečně (EWC)
14- Maco Racing – Yamaha YZF R1 – jezdci budou oznámeni dodatečně (EWC)
17- Mobius Green YAO Kawasaki – Kawasaki ZX-10RR – Sho Nakamoto/Gun Nakamoto (SST)
18- Baby Face Titanium Power Racing – Yamaha YZF R1 – Kazuma Tsuda/Takuya Fujita (EWC)
19- KYB Moriwaki Racing – Honda CBR 1000RR SP2 – Yuki Takahashi/Tomoyoshi Koyama (EWC)
21- Yamaha Factory Racing Team – Yamaha YZF R1 – Katsuyuki Nakasuga/Alex Lowes/Michael van der Mark (EWC)
22- Honda Asia Dream Racing with Showa – Honda CBR 1000RR SP2 – Zaqhwan Zaidi/Andi Farid Izdihar (EWC)
25- Honda Suzuka Racing Team – Honda CBR 1000RR – Yudai Kamei/Daijiro Hiura/Jun Tadokoro (EWC)
26- ARMY&GIRL Team TJC & MF Kawasaki – Kawasaki ZX-10RR – Kyosuke Okuda/Kazuki Ito/Hidemi Ashina (SST)
27- Team With87 Kawasaki Plaza Fukuoka East – Kawasaki ZX-10RR – Naoki Kiyosue/Osamu Nishijima/Kohei Shibata (SST)
31- Hamamatsu Team Titan – Suzuki GSX-R 1000 – Kazuma Takeda/Takahiro Kanbayashi/Kenshiro Wada (EWC)
33- Red Bull Honda – Honda CBR 1000RR SP2 – Takumi Takahashi/Ryuichi Kiyonari/Stefan Bradl (EWC)
34- Honda Midokai Kumamoto – Honda CBR 1000RR SP2 – Jun Kitaori/Mitsuhiro Yoshida/Kazuhiro Kojima (EWC)
35- Plus One MCRT – jezdci budou oznámeni dodatečně (EWC)
36- 3ART Moto Team 95 – Yamaha YZF R1 – jezdci budou oznámeni dodatečně (EWC)
40- K’S Works – Yamaha YZF R1 – Masaki Adachi (SST)
41- Shibata Racing Family – Yamaha YZF R1 – Kazuyuki Nishimura/Takeshi Miyakoshi/Tatsuhiko Sato (SST)
42- Shinshu Team Nagano – Honda CBR 1000RR SP2 – Shigenobu Hayama/Shinji Nikaido/Hiroki Okita (EWC)
44- Team ATJ – Honda CBR 1000RR SP2 – Taro Sekiguchi/Satoru Iwata/Takuma Kunimine (EWC)
45- E.P.S. Racing Garage L8 & TT45 – Yamaha YZF R1 – Hiroshi Uchiyama/Akira Suzuki/Toma Soma (SST)
51- icu RT Nippon Motor College Motokids Sanyo – jezdci budou oznámeni dodatečně (EWC)
52- Teramoto @ J-TRIP Racing – BMW S1000RR – Koji Teramoto (SST)
55- Honda Hamayuukai Hamamatsu Escargot – Honda CBR 1000RR SP2 – Genki Nakajima/Osamu Hasegawa (EWC)
61- MotoTech EWC Team – Yamaha YZF R1 – jezdci budou oznámeni dodatečně (EWC)
62- GSM Racing – Suzuki GSX-R 1000 – Vladimir Leonov/Bjorn Estment/Brandon Cretu (EWC)
65- Motobox Kremer Racing – Yamaha YZF R1 – Geoffroy Dehaye/Jan Viehmann/Greg Ortiz (EWC)
68- YSS Racing Team – Kawasaki ZX-10R – Yamauchi Yoshinori (SST)
69- Yamashina Kawasaki & YIC & BR – Kawasaki ZX-10R – Shinjo Masahiro/Shuichiro Nakamura/Masayuki Matsumoto (EWC)
70- Honda Koyokai Dream Racing Team – Honda CBR 1000RR – Yusuke Okazaki/Shinosuke Shinohara/Hiroshi Nakamura (EWC)
71- TK Suzuki Blue Max – Suzuki GSX-R 1000 – Takuya Tsuda/Naomichi Uramoto (EWC)
72- Honda Dream RT Sakurai Honda – Honda CBR 1000RR SP2 – Sodo Hamahara/Shinichi Ito/Kosuke Sakumoto (EWC)
74- Akeno Speed Yamaha – Yamaha YZF R1 – Soichiro Minamimoto/Makoto Inagaki/Ahmad Yudhistira (SST)
76- NIPPON Sumatra BIO MASSE + D REX – Yamaha YZF R1 – Hiroshi Toyoda/Yoshitaka Ikeda/Yoshida Shibata (EWC)
77- Wojcik Racing Team – Yamaha YZF R1 – Marek Szkopek/Gino Rea/Christoffer Bergman (EWC)
78- Honda Blue Helmets MSC Kumamoto & Asaka – Honda CBR 1000RR SP2 – Kensuke Mori/Hiromasa Okada (EWC)
80- TONE RT SYNCEDGE 4413 – BMW S1000RR – Tomoya Hoshino/Cocoro Atsumi/Takeshi Ishizuka (SST)
82- Banner Racing – Ducati Panigale V4 R – Shin Tsutsui/Tomohiro Kaneda (EWC)
87- Team R2CL Sun Chlorella – Suzuki GSX-R 1000 – Dylan Buisson/Clinton Seller (EWC)
91- TIO Verity – BMW S1000RR – Akihiro Igarashi/Shinya Miyahima/Toshihiko Tsuji (EWC)
92- H.L.O. Racing SUZUKIN – Suzuki GSX-R 1000 – Kota Higuchi/Inuki Tsubasa (SST)
95- S-PULSE Dream Racing IAI – Suzuki GSX-R 1000 – Hideyuki Ogata/Tommy Bridewell (EWC)
96- Team Frontier – Honda CBR 1000RR – Alan Techer/Nico Terol (EWC)
98- Hanshin Riding School – Kawasaki ZX-10RR – Katsuhito Sano/Takayuki Matsumoto/Isami Higashimura (SST)
99- RC Koshien Yamaha Endurance ASEAN – Yamaha YZF R1 – Shinichi Nakatomi/Ratthapong Wilairot/Apiwath Wongthananon (SST)
090- au & Teluru MotoUP RT – Honda CBR 1000RR SP2 – Kosuke Akiyoshi/Tetsuta Nagashima/Taiga Hada (EWC)
111- Honda Endurance Racing – Honda CBR 1000RR SP2 – Randy De Puniet/Yonny Hernandez/Sebastien Gimbert (EWC)
112- Honda EG Racing – Honda CBR 1000RR – Kazuya Shimoda/Takeshi Kuribayashi/Keiichi Honda (EWC)
135- TeamTras – BMW S1000RR – jezdci budou oznámeni dodatečně (EWC)
333- VRD Igol Pierret Experiences – Yamaha YZF R1 – Xavier Simeon/Florian Marino/Florian Alt (EWC)
502- Zaif NCXX Racing – Yamaha YZF R1 – Toshiki Kunimatsu/Tadayuki Yoshida/Kenjii Nagao (SST)
634- MuSASHi RT HARC-PRO Honda – Honda CBR 1000RR SP2 – Ryo Mizuno/Xavi Forés (EWC)
806- Zaif NCXX Racing & ZENKOUKAI – Yamaha YZF R1 – Kengo Nagao/Stefan Hill (SST)
Team Kodama – Yamaha YZF R1 – Yuta Kodama/Kazuki Tokudome/Keisuke Nakayama (EWC)
de” Light – Ducati Panigale V4 R – Takaya Okuda/Shigeo Mori/Ho Kataoka (EWC)
Kawasaki Racing Team – Kawasaki ZX-10RR – Jonathan Rea/Leon Haslam/Toprak Razgatlioglu (EWC)
Team Sugai Racing Japan – Aprilia RSV4 RF – Yoshiyuki Sugai/Daniele Veghini (EWC)
8810R – BMW S1000RR – Takata Hayato (EWC)
moto CUBIC + Motorrad Toyota – BMW S1000RR – jezdci budou oznámeni dodatečně (EWC)
TransMap Racing with ACE CAFE – Suzuki GSX-R 1000 – jezdci budou oznámeni dodatečně (EWC)
CLUBNEXT & MOTOBUM Crypto Harbor – Honda CBR 1000RR SP2 – jezdci budou oznámeni dodatečně (EWC)



Login Přihlásit Registrace ›

Reklama