Reklama

8 Hours of Oschersleben: Karel Hanika startuje opět v EWC Hlavní obrázek k článku: 8 Hours of Oschersleben: Karel Hanika startuje opět v EWC

Třicet tři týmů se zúčastní dalšího závodu MS-Endurance 8 Hours of Oschersleben 2017, který se jede na okruhu Motorsport Arena Oschersleben už následující víkend, tedy v sobotu 20. května.

S #52 se v šampionátu FIM EWC představí brněnský tým EKO IVRacing BMW CSEU s motocyklem BMW S1000RR, který pojede v tradiční sestavě Bulhar Martin Choy/Čech Karel Hanika/Rakušan Julian Meyer.

Stejně jako v jiných závodech tohoto šampionátu poveze #14 slovenská stáj Maco Racing Team s bikem Yamaha YZF R1: Švýcar Gregory Junod/Francouz Anthony Dos Santos/Slovinec Marko Jerman.

8 Hours of Oschersleben 2017 - startovní listina

1- Suzuki Endurance Racing Team – Suzuki GSX-R 1000 – Vincent Philippe/Etienne Masson/Alex Cudlin (EWC)

3- AM Moto Racing Competition – Kawasaki ZX-10R – Adrien Ganfornina/Alexandre Ayer/Romain Maitre (SST)

4- Tati Team Beaujolais Racing – Kawasaki ZX-10R – Julien Enjolras/Dylvain Buisson/Hugo Clere (SST)

5- F.C.C. TSR Honda – Honda CBR 1000RR – Gregg Black/Damian Cudlin/Josh Hook (EWC)

6- msd-steeldesign – BMW S1000RR – Onno Bitter/Udo Wilhelm Heine/Matthias Kettner (SST)

7- YART Yamaha Official EWC Team – Yamaha YZF R1 – Broc Parkes/Marvin Fritz/Kohta Nozane (EWC)

8- Team Bolliger Switzerland – Kawasaki ZX-10R – Horst Saiger/Roman Stamm/Michael Savary (EWC)

10- EVA RT Webike Trick Star – Kawasaki ZX-10R – Erwan Nigon/Osamu Deguchi/Julien Millet (EWC)

12- KSB One Racing – BMW HP4 – Raimo Kesseli/Tapio Nevala/Magnus Collin (EXP)

14- Maco Racing Team – Yamaha YZF R1 – Gregory Junod/Anthony Dos Santos/Marko Jerman (EWC)

16- AMSS TRB Vidra Team – Yamaha YZF R1 – Dalibor Miletic/Dragan Ljubinkovic/Zeljko Pavlovic (EWC)

17- Aprilia Grebenstein – Aprilia RSV4 Factory – Ralph Uhlig/Toni Finsterbusch/Jurgen Scheffel (EWC)

26- Arlows Racing Team – BMW S1000RR – Sascha Schoder/Malte Bigge/Kjel Karthin (SST)

32- Team Rabid Transit – Yamaha YZF R1 – Brandon Cretu/Sheridan Morais/Allan Jon Venter (EWC)

44- No Limits Motor Team – Suzuki GSX-R 1000 – Andrea Boscoscuro/Kevin Manfredi/Niccolò Rosso (SST)

48- Voelpker NRT48 by Schubert Motors – BMW S1000RR – Stefan Kerschbaumer/Lucy Glockner/Jan Buhn (SST)

50- Team April Moto Motors Events – Honda CBR 1000RR SP – Gregory Leblanc/Gregory Fastre/Matthieu Lagrive (EWC)

52- EKO IVRacing BMW CSEU – BMW S1000RR – Martin Choy/Karel Hanika/Julian Meyer (EWC)

56- GERT 56 HMT by rs speedbikes – BMW S1000RR – Filip Altendorfer/Tobias Kollan/Rico Lowe (SST)

61- MotoTech EWC – Honda CBR 1000RR SP – Didier Van Keymeulen/Gauthier Duwelz/Marc Buchner (EWC)

65- Motobox Kremer Racing – Yamaha YZF R1 – Jan Viehmann/Geoffray Dehaye (EWC)

69- Ecurie Chrono Sport – Kawasaki ZX-10R – Julien Pilot/Stephane Pagani/Louis Rossi (SST)

77- Seigneur Motorsport Racing – BMW S1000RR – Christophe Seigneur/Nicolas Majastre/Maxime Gucciardi (SST)

85- Frostbeulen Racing – Ducati Panigale – Rainer Backer/Dierk Mester/Martin Mockenhaupt (STW)

90- Team LRP Poland – BMW S1000RR – Markus Reiterberger/Lukas Trautmann/Danny de Boer (EWC)

94- GMT94 Yamaha Official EWC Team – Yamaha YZF R1 – David Checa/Niccolò Canepa/Mike Di Meglio (EWC)

96- Moto Ain CRT – Yamaha YZF R1 – Hugo Clere/Alexis Masbou/Robin Mulhauser (SST)

99- WSB Endurance – Kawasaki ZX-10R – Danny Martz/Dirk Walter/Sascha Muller (EWC)

100- Hertrampf Racing Ducati Endurance – Ducati Panigale – Oliver Skach/Marco Nekvasil/Gerrit Jones (STW)

111- Honda Endurance Racing – Honda CBR 1000RR SP – Julien Da Costa/Sebastien Gimbert/Freddy Foray (EWC)

116- Fullgas Racing Team – Kawasaki ZX-10R – Rudy Martins/Sebastien Lager/Arnaud Dejean (SST)

333- Yamaha Viltais Experience – Yamaha YZF R1 – Axel Maurin/Bastien Mackels/Florian Alt (SST)

444- Neubold Endurance Racing – Suzuki GSX-R 1000 – Karl Gutfeld/Florian Ebener/Dominik Jung (EWC)



Login Přihlásit Registrace ›