Reklama

8 Hours EWC Oschersleben: 1. den Hlavní obrázek k článku: 8 Hours EWC Oschersleben: 1. den

První kvalifikační den pro 8 Hours EWC Oschersleben nejlépe zvládl tým SRC KAWASAKI, druhé místo patřilo týmu Suzuki Endurance Racing a třetí skončil Honda Endurance Racing.

Nedařilo se českému týmu FANY GASTRO, po prvním dnu z toho bylo až 16. místo, neboť Ondřej Ježek (1:28.476) a především Ladislav Chmelík (1:30.750) nedosahovali rychlosti Karla Haniky (1:27.213).

8 Hours EWC Oschersleben - 1. Qualifying Rider Blue

1 TEAM SRC KAWASAKI FRANCE GUARNONI Jérémy * Kawasaki ZX 10R EWC 1 1:26.324 7
2 Suzuki Endurance Racing Team PHILIPPE Vincent * Suzuki GSXR-1000 EWC 2 1:26.785 9 0.461 0.461
3 Honda Endurance Racing DE PUNIET Randy * Honda CBR 1000 RRSP EWC 3 1:26.836 8 0.512 0.051
4 YART - YAMAHA PARKES Broc * Yamaha YZF-R1 EWC 4 1:26.893 6 0.569 0.057
5 F.C.C. TSR Honda France HOOK Josh * Honda CBR 1000 RR EWC 5 1:27.010 5 0.686 0.117
6 WEPOL Racing LAVERTY Michael * Yamaha YZF-R1 EWC 6 1:27.014 8 0.690 0.004
7 VRD IGOL PIERRET EXPERIENCES ALT Florian * Yamaha YZF-R1 EWC 7 1:27.102 6 0.778 0.088
8 FANY GASTRO BMW MOTORRAD- by MER… HANIKA Karel * BMW S1000RR EWC 8 1:27.213 4 0.889 0.111
9 Team ERC-BMW Motorrad Endurance FORAY Kenny * BMW S1000RR EWC 9 1:27.294 6 0.970 0.081
10 GERT56 by GS YUASA KERSCHBAUMER Stefan * BMW S1000RR SST 1 1:27.533 5 1.209 0.239

8 Hours EWC Oschersleben - 1. Qualifying Rider Yellow

1 WEPOL Racing MORAIS Sheridan Yamaha YZF-R1 EWC 1 1:26.161 7
2 Suzuki Endurance Racing Team MASSON Etienne Suzuki GSXR-1000 EWC 2 1:26.822 9 0.661 0.661
3 F.C.C. TSR Honda France FORAY Freddy Honda CBR 1000 RR EWC 3 1:27.029 5 0.868 0.207
4 TEAM SRC KAWASAKI FRANCE CHECA David Kawasaki ZX 10R EWC 4 1:27.057 7 0.896 0.028
5 YART - YAMAHA FRITZ Marvin Yamaha YZF-R1 EWC 5 1:27.247 5 1.086 0.190
6 Honda Endurance Racing HERNANDEZ Yonny Honda CBR 1000 RRSP EWC 6 1:27.301 4 1.140 0.054
7 GERT56 by GS YUASA GLÖCKNER Lucy BMW S1000RR SST 1 1:27.515 11 1.354 0.214
8 VRD IGOL PIERRET EXPERIENCES MARINO Florian Yamaha YZF-R1 EWC 7 1:27.593 5 1.432 0.078
9 No Limits Motor Team SCASSA Luca Suzuki GSXR-1000 SST 2 1:27.957 11 1.796 0.364
10 Team ERC-BMW Motorrad Endurance DA COSTA Julien BMW S1000RR EWC 8 1:28.001 3 1.840 0.044
A dále:
13 FANY GASTRO BMW MOTORRAD- by MER… JEZEK Ondrej BMW S1000RR EWC 10 1:28.476 4 2.315 0.202

8 Hours EWC Oschersleben - 1. Qualifying Rider Red

1 TEAM SRC KAWASAKI FRANCE NIGON Erwan Kawasaki ZX 10R EWC 1 1:26.264 7
2 Suzuki Endurance Racing Team BLACK Gregg Suzuki GSXR-1000 EWC 2 1:26.693 6 0.429 0.429
3 Honda Endurance Racing GIMBERT Sébastien Honda CBR 1000 RRSP EWC 3 1:26.886 6 0.622 0.193
4 F.C.C. TSR Honda France DI MEGLIO Mike Honda CBR 1000 RR EWC 4 1:27.247 9 0.983 0.361
5 VRD IGOL PIERRET EXPERIENCES SIMEON Xavier Yamaha YZF-R1 EWC 5 1:27.341 6 1.077 0.094
6 YART - YAMAHA CANEPA Niccolo Yamaha YZF-R1 EWC 6 1:27.383 6 1.119 0.042
7 Team ERC-BMW Motorrad Endurance GINES Mathieu BMW S1000RR EWC 7 1:27.403 10 1.139 0.020
8 WEPOL Racing WEBB Daniel Yamaha YZF-R1 EWC 8 1:27.444 8 1.180 0.041
9 Team 33 Coyote Louit Moto MANFREDI Kevin Kawasaki ZX 10R SST 1 1:27.570 11 1.306 0.126
10 GERT56 by GS YUASA BIJSTERBOSCH Pepijn BMW S1000RR SST 2 1:28.156 9 1.892 0.586
A dále:
29 FANY GASTRO BMW MOTORRAD- by MER… CHMELIK Ladislav BMW S1000RR EWC 18 1:30.750 10 4.486 0.493

8 Hours EWC Oschersleben - 1. Qualifying

1 11 TEAM SRC KAWASAKI FRANCE GUARNONI Jérémy * CHECA David NIGON Erwan Kawasaki EWC 1:26.324 1:27.057 1:26.264 1:26.548
2 2 Suzuki Endurance Racing Team PHILIPPE Vincent * MASSON Etienne BLACK Gregg Suzuki EWC 1:26.785 1:26.822 1:26.693 1:26.766 0.218
3 13 WEPOL Racing LAVERTY Michael * MORAIS Sheridan WEBB Daniel Yamaha EWC 1:27.014 1:26.161 1:27.444 1:26.873 0.325
4 111 Honda Endurance Racing DE PUNIET Randy * HERNANDEZ Yonny GIMBERT Sébastien Honda EWC 1:26.836 1:27.301 1:26.886 1:27.007 0.459
5 1 F.C.C. TSR Honda France HOOK Josh * FORAY Freddy DI MEGLIO Mike Honda EWC 1:27.010 1:27.029 1:27.247 1:27.095 0.547
6 7 YART - YAMAHA PARKES Broc * FRITZ Marvin CANEPA Niccolo Yamaha EWC 1:26.893 1:27.247 1:27.383 1:27.174 0.626
7 333 VRD IGOL PIERRET EXPERIENCES ALT Florian * MARINO Florian SIMEON Xavier Yamaha EWC 1:27.102 1:27.593 1:27.341 1:27.345 0.797
8 6 Team ERC-BMW Motorrad Endurance FORAY Kenny * DA COSTA Julien GINES Mathieu BMW EWC 1:27.294 1:28.001 1:27.403 1:27.566 1.018
9 56 GERT56 by GS YUASA KERSCHBAUMER Stefan * GLÖCKNER Lucy BIJSTERBOSCH Pepijn BMW SST 1:27.533 1:27.515 1:28.156 1:27.734 1.186
10 33 Team 33 Coyote Louit Moto BOULOM Enzo * LEESCH Chris MANFREDI Kevin Kawasaki SST 1:28.601 1:28.274 1:27.570 1:28.148 1.600
A dále:
16 21 FANY GASTRO BMW MOTORRAD- by MERCURY RACING HANIKA Karel * JEZEK Ondrej CHMELIK Ladislav BMW EWC 1:27.213 1:28.476 1:30.750 1:28.813 2.265
17 14 MACO RACING Team LEBLANC Grégory * NIGON Johan JERMAN Marko Yamaha EWC 1:27.807 1:28.486 1:30.242 1:28.845 2.297
25 91 ENERGIE ENDURANCE 91 PEŠEK Karel * NAPOLI Christian NAPOLI Federico Kawasaki SST 1:29.152 1:29.272 1:29.306 1:29.243 2.695
32 93 Extéria KSPCS Racing Team by EKO ROSSO Niccolo * BOS Bobby CHOY Martin Suzuki SST 1:29.487 1:30.543 1:32.160 1:30.730 4.182



Login Přihlásit Registrace ›

Reklama