Reklama

24h Le Mans Moto 2020: Provizorní startovní listina Hlavní obrázek k článku: 24h Le Mans Moto 2020: Provizorní startovní listina

Šest oficiálně zastoupených továrních značek (Kawasaki, Honda, Suzuki, Yamaha, BMW a Ducati) obsahuje provizorní startovní listina 43. ročníku 24 hodin Le Mans.

Jsou to týmy Kawasaki SRC, F.C.C. TSR Honda France, SERT Suzuki, YART Yamaha, BMW Motorrad World Endurance Squadron a ERC Ducati Team s Panigale V4 R.

Ve dvou z nich jsou v sestavách i čeští jezdci: YART Yamaha s Karlem Hanikou, ERC Ducati s Ondřejem Ježkem.

Provizorní listina «24 HEURES MOTO 2020»

1- Webike SRC Kawasaki France TRICK STAR – Kawasaki ZX-10RR – Jeremy Guarnoni/Erwan Nigon/David Checa (EWC)

2- Suzuki Endurance Racing Team – Suzuki GSX-R 1000 – Etienne Masson/Gregg Black/Xavier Simeon (EWC)

3- AM Moto Racing Competition – Kawasaki ZX-10R – Clement Stoll/Alex Sarrabayrouse/Dylan Buisson (Superstock)

4- Tati Team Beaujolais Racing – Kawasaki ZX-10RR – Alan Techer/Sebastien Suchet/Julien Enjolras (EWC)

5- F.C.C. TSR Honda France – Honda CBR 1000RR-R SP – Josh Hook/Freddy Foray/Mike Di Meglio (EWC)

6- Team ERC Endurance – Ducati Panigale V4 R – Louis Rossi/Julien Da Costa/Ondrej Jezek (EWC)

7- YART Yamaha – Yamaha YZF R1 – Karel Hanika/Marvin Fritz/Niccolo Canepa/Broc Parkes (EWC)

8- Bolliger Team Switzerland – Kawasaki ZX-10R – Roman Stamm/Nigel Walraven (EWC)

9- Tecmas BMW GMC – BMW S1000RR – Camille Hedelin/Alexis Masbou/David Perret (EWC)

12- LCR Endurance 12 – Yamaha YZF R1 – Julien Leyninger/Remy Buchler/Gino Castinel/Florent Verchere (Superstock)

14- Maco Racing – Yamaha YZF R1 – Enzo Boulom/James Ellison (EWC)

15- Le Mans 2 Roues – Aprilia RSV4 – Nelson Major/Emmanuel Parisse/Marco Boue/Camille Gree (Superstock)

17- ITeM 17 – Kawasaki ZX-10R Excentive – Gabriel Pons/Matthieu Lagrive/Jacopo Cretaro/Bertrand Gold (Experimental)

20- Moto Sport Endurance – Yamaha YZF R1 – Jimmy Olivier/Anthony Simon/Youenn Le Bras (Superstock)

22- Team 202 – Yamaha YZF R1 – Johan Wang Chang/Amandine Creusot/Florent Parret/Antoine Vaubal (Superstock)

24- BMRT 3D Maxxess Nevers – Kawasaki ZX-10R – Anthony Loiseau/Jonathan Hardt/Julien Pilot/Romain Mange (Superstock)

25- Leek Racing Team – Yamaha YZF R1 – Martin Bellembois/Christophe Bellembois/Gabriel Arnaud (Superstock)

27- TRT27 Bazar 2 La Becane – Suzuki GSX-R 1000 – Superstock – Paul Dufour/Florian Brunet Lugardon/Cyril Brunet Lugardon (Superstock)

30- Team GT Endurance – Yamaha YZF R1 – Olivier Gerard/Baptiste Santilli (Superstock)

31- British Endurance Racing Team – Suzuki GSX-R 1000 – Jonathan Railton/John Blackshaw/James Edwards/Mike Booth (EWC)

33- Team 33 Coyote Louit Moto – Kawasaki ZX-10RR – Christian Gamarino/Kevin Manfredi/Luke Hedger (Superstock)

34- JMA Motos Action Bike – Suzuki GSX-R 1000 – Guillaume Montessuit/Gregory Ortiz/Julien Bonnet (Superstock)

35- TMC 35 – Yamaha YZF R1 – John Ross Billega/Maxime Diard/David Le Bail (Superstock)

36- 3ART Moto Team 95 – Yamaha YZF R1 – Alex Plancassagne/Matthieu Lussiana/Morgan Berchet (EWC)

37- BMW Motorrad World Endurance Team – BMW S1000RR – Kenny Foray/Ilya Mikhalchik/Markus Reiterberger (EWC)

40- Fast Team Racing – Kawasaki ZX-10R – David Bouvier/Hervé Cheron/Manu Dagault (Superstock)

41- RAC 41 – Honda CBR 1000RR – Guillaume Antiga/Wayne Tessels (Superstock)

44- No Limits Motor Team – Suzuki GSX-R 1000 – Luca Scassa/Christopher Kemmer/Luca Vitali (Superstock)

45- Metiss – Metiss MS18 – Billy Cornut/Jonathan Goetschy/Emmanuel Cheron (Experimental)

51- Team Motostand Endurance – Kawasaki ZX-10R – Baptiste Regouby/Antoine Viellard/Alexis Hugueville (Superstock)

53- Bertl K Racing Team – BMW S1000RR – Nico Thoni/Patrick Dangl/Lukas Walchutter (EWC)

56- GERT56 by GS Yuasa – BMW S1000RR – Stefan Kerschbaumer/Lucy Glockner/Pepijn Bijsterbosch/Toni Finsterbusch (Superstock)

57- Mana au Competition/Ligue contre le cancer – SSuzuki GSX-R 1000 – Bruno Jouis/Jerome Richard/Margaux Wanham/Camille Lageon (Superstock)

61- MotoTech EWC Team – Yamaha YZF R1 – Gregory Fastre/Benjamin Godfrey (EWC)

65- Motobox Kremer Racing – Yamaha YZF R1 – Geoffroy Dehaye/Stefan Strohlein/Benjamin Colliaux (EWC)

66- OG Motorsport by Sarazin – Yamaha YZF R1 – Julien Diguet/Baptiste Guittet (Superstock)

71- JEG Racing Team – Suzuki GSX-R 1000 – Gregory Leblanc/Naomichi Uramoto (EWC)

72- Junior Team LMS Suzuki – Suzuki GSX-R 1000 – Martin Renaudin/Guillaume Ramond/Matthieu Thibault/Leo Meunier (Superstock)

73- Team Space Moto – Suzuki GSX-R 1000 – Charles Roche/Christophe Brard (Superstock)

74- Team Seigneur Motorsport – BMW S1000RR – David Henriques/Francois Xavier Jacquerot/Christophe Seigneur (Superstock)

77- Wojcik Racing Team – Yamaha YZF R1 – Gino Rea/Axel Maurin (EWC)

85- Team Racing 85 – Kawasaki ZX-10R – Corentin Brenon/Julien Gillet/Lilian Madeux/Maxime Huger (Superstock)

86- Pitlane Endurance – Yamaha YZF R1 – Maxim Pellizotti/Thibaut Nagorski/Stephane Frossard/Dylan Techer (Superstock)

87- Team R2CL – Suzuki GSX-R 1000 – Sheridan Morais/Clinton Seller (EWC)

90- Team LRP Poland – BMW S1000RR – Dominik Vincon/Bartlomiej Lewandowski (EWC)

91- Energie Endurance 91 – Kawasaki ZX-10R – Christian Napoli/Federico Napoli/Maxime Cudeville/Gregory Lefort (Superstock)

93- Exteria KSPCS Team by Empora – Suzuki GSX-R 1000 – Martin Choy/Dominik Juda/Balint Kovacs (Superstock)

96- Moto Ain – Yamaha YZF R1 – Roberto Rolfo/Robin Mulhauser/Hugo Clere (Superstock)

100- HRT1000 Hertrampf Racing Endurance – Ducati Panigale V4 R – Marco Nekvasil/Bobby Bos/Arnaud Friedrich (EWC)

101- AvioBike – Yamaha YZF R1 – Giovanni Baggi/Andrea Boscoscuro/Niccolò Rosso (Superstock)

119- Slider Endurance – Yamaha YZF R1 – Charles Diller/Vincent Houssin/Charles Cortot (Superstock)

121- Falcon Racing Rennes Motos – Yamaha YZF R1 – Olivier Louault/David Chevalier/Arnaud Gicquel (Superstock)

156- Team Players – Kawasaki ZX-10R – Arnaud De Kimpe/Bram Lambrechts (Superstock)

212- Dunlop Motors Events – Suzuki GSX-R 1000 – Renaud Beurdeley/Arnaud Dejean/Mickael Bedu/Aurelien Chevalier (Superstock)

333- VRD Igol Pierret Experiences – Yamaha YZF R1 – Florian Alt/Florian Marino/Matthieu Gines/Nico Terol (EWC)

777- Wojcik Racing Team – Yamaha YZF R1 – Marek Szkopek/Adrian Pasek/Artur Wielebski (Superstock)



Login Přihlásit Registrace ›