Reklama

10 z 22 pilotů MotoGP tipuje jako mistra světa 2019 Marca Marqueze Hlavní obrázek k článku: 10 z 22 pilotů MotoGP tipuje jako mistra světa 2019 Marca Marqueze

Už tuto neděli budeme znát prvního letošního vítěze závodu MotoGP. A všech 22 stabilních pilotů královské kubatury odevzdalo «Motor Cycle News» (MCN) své tipy na letošního mistra světa MotoGP.

Na otázku, kdo bude mistrem světa 2019 jich deset odpovědělo celkem jasně, Marc Marquez. Byli to mj. Pol a Aleix Espargaró, Johann Zarco, Miguel Oliveira, Franco Morbidelli, Andrea Iannone a také Cal Crutchlow a Takaaki Nakagami.

Danilo Petrucci, Karel Abraham, Jack Miller a Tito Rabat nominovali jako budoucího mistra světa svého značkového kolegu Andreu Doviziosa.

Rookies MotoGP Joan Mir a Pecco Bagnaia pak řekli jasné jméno: Valentino Rossi. Další Rookie Rookie Fabio Quartararo dává největší naději svému značkovému kolegovi Mavericku Vinalesovi.

Jezdci Márquez, Dovizioso, Lorenzo, Rossi a Vinales zvolili jako odpověď alternativu: «no comment».

Při druhé otázce o titul «Rookie of the Year» byl 17x jmenován jezdec týmu Alma-Pramac-Ducati Francesco Bagnaia Třikrát se objevilo jméno Joan Mir (toho jmenovali Joan Mir sám, Bagnaia a Alex Rins). Jednou pak Miguel Oliveira (on sám) a dvakrát Fabio Quartararo (on sám a Cal Crutchlow).

A jako největší překvapení sezóny 2019 dostali 5 hlasů Danilo Petrucci a Francesco Bagnaia. Čtyřikrát bylo napsáno jméno Franco Morbidelli a Jorge Lorenzo na továrním motocyklu Honda uvedl sám sebe.Login Přihlásit Registrace ›

Reklama