Kymco Agility Carry 125i CBS: malý pracant Hlavní obrázek k článku: Kymco Agility Carry 125i CBS: malý pracant

Tchajwanský výrobce skútrů tentokrát nenabízí atraktivní sportovní stroj, ale ryze praktického pomocníka pro ty, kteří se zabývají roznáškou tiskovin, letáků nebo rozváží pizzu. Ale využít jej také mohou ti, co rádi vyjedou na ryby, nebo někam za město a potřebují si s sebou odvézt potřebné vybavení.

Každý kurýr, pošťák nebo doručovatel pizzy vám řekne, že jeho hlavním kritériem pro vozidlo je, aby bylo svižné, obratné a spolehlivě ho dovezlo z jednoho místa na druhé. Novinka Agility Carry 125i je zajímavou nabídkou pro ty, kteří ocení velké nosiče vpředu i vzadu, kam snadno upevníte i rozměrnější nákup či krabice. Další úložný prostor samozřejmě naleznete pod sedadlem řidiče, kde si můžete uschovávat třeba vaši helmu, rukavice a pár dalších drobností.

1 Kymco Agility Carry 125i CBS (2)1 Kymco Agility Carry 125i CBS (3)1 Kymco Agility Carry 125i CBS (4)

Skútr je plně uzpůsobený právě pro potřeby převážení zboží, což potvrzuje mnoho chytrých detailů v jeho konstrukci. Tankovací hrdlo nádrže je úmyslně posunuto tak, aby zadní nosič zavazadel, který pro velkou nosnost zabírá místo zadní sedačky, mohl být neustále pod nákladem a přesto šlo pohodlně natankovat. Přední světlomet, nyní v modením provedení s LED technologií, a ukazatele směru jsou umístěny na spodní straně předního nosiče, čímž není jeho nakládací prostor ničím omezen. Boky sedadla řidiče jsou zkoseny, aby dobře dosáhl nohou na pevnou zem.

2 Kymco Agility Carry 125i CBS (5)2 Kymco Agility Carry 125i CBS (6)2 Kymco Agility Carry 125i CBS (7)

Skútr je poháněn vzduchem chlazeným jednoválcovým motorem o zdvihovém objemu 125 ccm a výkonu 6,8 kW (9,2 k) při 7500 otáčkách. Převodovka je řešena bezestupňovým variátorem. Podvozek je tvořen přední hydraulickou teleskopickou vidlicí, vzadu je jednostranná kyvná vidlice tlumená dvěma hydraulickými tlumiči s možností seřízení předpětí pružiny. O bezpečné zastavení se vám postará dvojice jednokoutoučů o průměru 220 mm vpředu i vzadu.

Sedlo je ve výšce 780 mm a do nádrže se vám vejde 6 litrů paliva. Provozní hmotnost skútru je 123 kg, celková pak 289 kg. Přední i zadní pneumatika má 12 palců. Novinka Agility Carry 125i se bude prodávat v bílé barvě pearly-white za doporučenou cenu 67.990,- Kč včetně DPH a vedl. nákladů.

2 Kymco Agility Carry 125i CBS (8)2 Kymco Agility Carry 125i CBS (9)1 Kymco Agility Carry 125i CBS (1)

Zdroj: KymcoLogin Přihlásit Registrace ›