Reklama

Flow: elektrický skútr s dojezdem až 160 kilometrů Hlavní obrázek k článku: Flow: elektrický skútr s dojezdem až 160 kilometrů

Elektrický skútr od indické společnosti 22Motors by mohl být zajímavým motocyklem pro ty, kteří dojíždějí delší vzdálenosti, ale také pro větší firmy jako jedno z fleetových vozidel, neboť je v základu vybaven GPS modulem.

Motocykl je poháněn elektromotorem DC Bosch, díky kterému dosáhnete maximální rychlosti 60 km/h. Na plně nabitou baterii ujedete až 160 kilometrů a k jejímu dobíjení se využívá také rekuperace při brzdění. Pomocí rychlonabíječky dokážete za hodinu nabít baterii na 70% její kapacity, 100% dosáhnete za čtyři až pět hodin.

1 Flow (2)1 Flow (4)

Skútr je vybaven bezdrátovým připojením Bluetooth a majitelé chytrých telefonů mohou využít aplikaci, díky které získají veškeré informace o motocyklu. Prodej tohoto elektrického skútru bude probíhat formou jakési předobjednávky na stránkách výrobce a zatím jej budou nabízet pouze v Indii. Skútr byl navržen přímo pro provoz v tomto nejlidnatějším státě na světě a jak říká sám výrobce, je to pro ně velká příležitost, jak oslovit najednou 17% obyvatel světa.

1 Flow (1)1 Flow (3)

V Indii jsou jednostopá vozidla jedny z nejoblíbenějších dopravních prostředků, navíc skútry tu zažívají doslova boom a vloni tento segment zaznamenal 33% podíl ze všech vozidel registrovaných v Indii. Není se tedy čemu divit, že firma 22Motors chce začít s prodejem právě v tomto státě.Login Přihlásit Registrace ›

Reklama