Reklama

E-LisaBad od Krautmotors: elektrický skútr Hlavní obrázek k článku: E-LisaBad od Krautmotors: elektrický skútr

Zajímavou stavbou je elektrický skútr E-LisaBad, který je zvláštní kombinací syrového a futuristického vzhledu, ale přitom je to stále funkční stroj. Jeho tvůrcem je německý designér Rolf Reick.

Možná více než jméno designéra budete znát customerskou dílnu Krautmotors, jejíž členem je také Rolf Reick. Elektrický skútr E-LisaBad dostal přezdívku podle jména Rolfovy babičky a je postaven na základech BMW C Evolution, jen prošel notnou úpravou. Ponechán mu byl jen podvozek, který designér posunul směrem dolů, zcela odstranil zadní tlumič a zadní kolo letmo uchytil na kyvnou vidlici. Beze změny zůstal elektrický motor.

1 E LisaBad BMW C Evolution Krautmotors021 E LisaBad BMW C Evolution Krautmotors031 E LisaBad BMW C Evolution Krautmotors04

Zajímavě působí přední matně černá kapotáž, která svým vzhledem vypadá jako velmi drahý nerost a silně tak kontrastuje zadní části skútru, který je pro změnu absolutně syrový, neučesaný, téměř jako by byl nedodělaný. Můžete si velmi dobře prohlédnout, co se obvykle běžnému oku uživatele skrývá. Jedno je jisté, tahle prazvláštní stavba rozhodně nezůstane bez povšimnutí.

1 E LisaBad BMW C Evolution Krautmotors061 E LisaBad BMW C Evolution Krautmotors071 E LisaBad BMW C Evolution Krautmotors081 E LisaBad BMW C Evolution Krautmotors091 E LisaBad BMW C Evolution Krautmotors101 E LisaBad BMW C Evolution Krautmotors111 E LisaBad BMW C Evolution Krautmotors121 E LisaBad BMW C Evolution Krautmotors131 E LisaBad BMW C Evolution Krautmotors141 E LisaBad BMW C Evolution Krautmotors051 E LisaBad BMW C Evolution Krautmotors01

zdroj: BikeEXIFLogin Přihlásit Registrace ›

Reklama