Reklama

Vyhrajte motocykl BMW G310R Hlavní obrázek k článku: Vyhrajte motocykl BMW G310R

Ve dnech 9. až 29. října proběhne v brněnské Galerii Vaňkovka výstava automobilů a motocyklů značky BMW. Výstava „žijeme BMW“ představí historii i současnost luxusní německé automobilky, která vloni oslavila sté výročí. Návštěvníci si mohou zasoutěžit a jeden z nich si odveze motocykl BMW G 310 R, další pak vůz BMW na týden.

K vidění bude vůz BMW Dixi, vyrobený už v roce 1928, nebo historické motocykly. Chybět nebudou ani nejnovější modely automobilů a motocyklů známé značky. Světově proslulá automobilka, kterou charakterizuje typická přední maska vozu, ukáže v Brně nejzajímavější modely z historie i současnosti. Návštěvníci mohou spatřit historický model BMW 319/1 z roku 1934, kterého se vyrobilo pouze 102 kusů, nebo vůz BMW 700, který se stal hvězdou amatérských závodů padesátých let. Rodinná firma Renocar - oficiální dealer vozů - představí přímo v obchodním centru více než tucet automobilů a 6 motocyklů značky BMW.

Ze současné generace přijede na výstavu BMW X1, BMW 5 touring nebo sportovní plug-in hybrid BMW i8. V jedné ze scenerií budou moci návštěvníci shlédnout evoluci sportovního BMW M3 doplněnou o prémiový vůz ze současné nabídky. Na své si přijdou i motocykloví příznivci. Právě motocykly začala německá automobilka vyrábět ještě před výrobou automobilů. V Galerii Vaňkovka budou k vidění motocykly nejen z předválečných a válečných let, ale také novinky letošní sezony.

1 bmw-dixi1 bmw 3281 bmw 700

Soutěž o motorku a další ceny
Prohlídkou vystavených modelů ale zábava v Galerii Vaňkovka, během tří říjnových týdnů, rozhodně neskončí. Po celou dobu trvání výstavy se návštěvníci mohou zapojit do soutěže o zajímavé ceny. V hlavní finálové soutěži se hraje o motorku BMW G 310 R, kterou výherce získá zdarma. Návštěvníci mohou také soutěžit o zapůjčení vozu BMW na týden nebo další ceny spojené se značkou. Princip hlavní soutěže bude jednoduchý: v co nejkratším čase přiřadit k deseti obrázkům vozů BMW jejich správný název. Soutěžící projdou základním kolem, ze kterého budou vybráni ti nejrychlejší, kteří postoupí do finále. To proběhne v pátek 27. října od 17 hodin.

Speciální program
V sobotu 19. října od 12 do 14 hodin se budou před Galerií Vaňkovka sjíždět majitelé vozů BMW M, kteří po úvodním programu před obchodním centrem vyrazí na společnou projížďku do centra Brna. Odtud pak zamíří zpět k obchodnímu centru.

Vstup na výstavu je zdarma.Login Přihlásit Registrace ›

Reklama