Reklama

Triumph Speed Triple: další upoutávka na novinku Hlavní obrázek k článku: Triumph Speed Triple: další upoutávka na novinku

Pěkně nás v Triumphu napínají s jejich chystanou novinkou. Budeme si muset počkat ještě jeden týden, až do příštího pondělí 5.2., ale aby nám to čekání aspoň trošku zkrátili, pustili další video ze souboje Fogartyho s Johnsonem.

Tentokrát si to pánové rozdali na letišti a nebylo to jenom o rychlosti, ale také o technických dovednostech. Kdo z nich asi vyhrál? Podívejte se na video níže a uvidíte.

V minulé upoutávce to spíše vypadalo na osobní souboj mezi sedminásobným mistrem světa Carlem Fogartym a dvojnásobným šampionem TT Gary Johnsonem. Viděli jsme v ní siluety dvou motocyklů, jeden z ostrých záběrů patřil i novému TFT displeji. Nepřehlédnutelná byla i jiná koncovka výfuku a pěkná pěti paprsková kola, která nahrazují současná deseti paprsková.

1 Triumph Speed Triple (4)1 Triumph Speed Triple (5)1 Triumph Speed Triple (6)

Druhá upoutávka je však ještě více sdílnější. Můžete v ní vidět oba motocykly mnohem ostřeji a stále u nich běží stejně řečnické otázky jako v minulém díle. Nejsilnější? Nejchytřejší? Nejagresivnější? Není pochyb, že bude mít nejvybavenější verze RS koncovku výfuku od Arrow, podvozek od Öhlinsu a stejný TFT displej, jako má Triumph Street Triple. Z elektronických asistentů bude mít kontrolu trakce, přednastavené jízdní mapy a zřejmě také bezspojkové řazení. Doufejme, že tentokrát to bude již definitivní datum a v pondělí 5.2. v 8:00 jej slavnostně odhalí a představí v plné kráse.Login Přihlásit Registrace ›