Reklama

Tip na víkend: 30.5. káva zdarma pro motorkáře v kavárně Malý Mnich Hlavní obrázek k článku: Tip na víkend: 30.5. káva zdarma pro motorkáře v kavárně Malý Mnich

Přemýšlíte kam se vydat o víkendu? Co takhle vyrazit do Mníšku pod Brdy do kavárny Malý mnich, kde na vás v sobotu 30.května čeká káva zdarma. Kavárničku naleznete přímo na náměstí a těšit se můžete také na vynikající zákusky, domácí vafle nebo na točenou zmrzlinu.

Právě na sobotu 30. května přichystala kavárna Malý mnich speciální welcome akci pro všechny motorkáře. Každý, kdo dorazí na motocyklu dostane kávu dle vlastního výběru zdarma a chybět nebude ani moto foto koutek. Kavárna Malý mnich , která se nachází přímo na náměstí v Mníšku pod Brdy navíc okouzlí svou autentickou atmosférou. Pochlubit se může domácími vaflemi ve sladké i slané variantě připravovanými přímo z pravé belgické mouky, nadchne i nespočet lahodných a svěžích zákusků nebo domácí točená zmrzlina.

Kavarna Maly mnich

Motorkáři, a nejen oni, si pochutnají i na širokém snídaňovém menu, ze kterého si vybere, jak kovaný motorkář, tak vyznavač zdravého životního stylu a fresh stravování. Domácí limonády, ale i minerálky nebo džusy jsou samozřejmostí.

Zastavte se v sobotu 30. května v kavárně Malý mnich v Mníšku pod Brdy a nebudete litovat. Od 8 do 14 hodin máte možnost získat kávu zdarma a využít moto foto koutek. Kavárna, která má otevřeno vždy do 20 hodin je ideálním tipem na sobotní výlet i další pravidelnou zastávku ve vašem road booku.

Mníšek pod Brdy je navíc skvělý výchozí bod pro další výlety, například za krásami Berounska, na Karlštejn, Křivoklátsko, lomy Amerika nebo i nedaleké Koněpruské jeskyně, ale také třeba na zámek v Dobříši nebo do Brd.Login Přihlásit Registrace ›

Reklama