Reklama

Royal Enfield Continental 750: s řadovým dvouválcem Hlavní obrázek k článku: Royal Enfield Continental 750: s řadovým dvouválcem

Už jsou to dva roky, kdy jsme poprvé zaslechli zprávu, že by mohl mít anglický výrobce Royal Enfield ve své nabídce dvouválcový motor. V Indii byl jeden takový spatřen během testování a podle obrázků to vypadá na téměř hotový produkční model.

Vloni jsme vám přinesli fotografie z testování ve Španělsku a také na jaře se objevilo video a dokonce i sám výkonný ředitel Siddhartha Lal otevřeně diskutoval o tom, že by pro ně nový RE s dvouválcovým motorem znamenal další možnosti růstu na mezinárodních trzích. Nepotvrdil tedy, ale ani tuto informaci nevyvrátil.

1 royal enfield continental 750 abs (1)1 royal enfield continental 750 abs (4)

Na špionážních fotografiích je zachycen motocykl, který má lehce poupravený rám z modelu Continental GT, ačkoliv není nijak označen, tak na krytu motoru je viditelné logo Royal Enfield. Zdá se tedy, že by to měl být druhý nový model po Royal Enfield Himalayan, který by se měl prodávat v Evropě. Před dvěma lety výrobce sdělil, že jeho aktuálním cílem je produkce a uvedení tří nových modelů. Dva tedy již máme, který bude ten třetí?

1 royal enfield continental 750 abs (2)1 royal enfield continental 750 abs (3)Login Přihlásit Registrace ›

Reklama