Reklama

Motosalon 2018 Brno: info, program a vstupné Hlavní obrázek k článku: Motosalon 2018 Brno: info, program a vstupné

Mezinárodní veletrh motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení bude opět hostit brněnské výstaviště od 8.3. do 11.3. 2018. Přinášíme vám veškeré potřebné informace, aby pro vás byla jeho návštěva co nejsnadnější, bez komplikací a vy jste si tak mohli užít veletrh na plný plyn.

Letos poprvé v historii obsadí Motosalon dva pavilony – P a F, populární „zetko“ pak poskytne prostor pro doprovodný program - kaskadérské jízdy Crazy Day. Svou účast již potvrdily všechny významné motocyklové značky. Návštěvníci Motosalonu se mohou těšit na novinky americké legendy Harley-Davidson, japonské velké čtyřky Honda, Yamaha, Kawasaki a Suzuki, nebo evropských výrobců KTM, Husqvarna, Aprilia, Ducati, Moto Guzzi, Piaggo, Vespa či Benelli. Dále nebudou chybět výrobci Kymco, Keeway, SYM nebo ČZ. Návštěvníci se mohou těšit na novinky pro rok 2018, včetně několika národních premiér, i další zajímavé exponáty a technologie

Již počtvrté bude součástí veletrhu vyhlášení výsledků ankety Motocykl roku 2018. Její 22. ročník organizují Veletrhy Brno ve spolupráci s motosekcí Svazu dovozců automobilů. Veřejnost bude moci hlasovat na stránkách Motocykl roku od 1. února. Slavnostní vyhlášení vítězů bude spojené se společenským večerem v sobotu 10. března.

Výstavu motocyklů, čtyřkolek a příslušenství tradičně vyplní bohatý doprovodný program zahrnující možnost vyzkoušet si vybrané stroje nebo se setkat s motocyklovými závodníky nebo známými lidmi, kteří mají k jedné stopě blízko. Nebudou chybět vystoupení kaskadérů, škola bezpečné jízdy na motorce, autogramiády nebo přednášky.

1 Motosalon 2018 (1)

Aktivní motorkáři jistě před sezonou uvítají bohatou nabídku více než 200 značek oblečení a příslušenství. Nebudou chybět helmy, rukavice, bundy, brašny, komunikátory, zabezpečení, maziva, pneumatiky a další. Výčet všech vystavovatelů bude těsně před veletrhem na stránkách i-katalogu Motosalonu, ale již nyní se návštěvníci mohou těšit na Arai, Bell, Clover, Dainese, Halvarssons, LS2, Modeka, Rizoma, Shark, Shoei, Schuberth nebo Shima a z tuzemských výrobců Psí Hubík, 4SR, MBW, Restless, Polednik, BIG HUSKY či TOKOZ. Motocyklové pneumatiky nabídnou Metzeler, Michelin, Pirelli a další. Veletrh nabídne i vychytávky pro údržbu a drobné opravy jako ložiska, baterie, řetězy, výfuky, brzdová lanka a podobně.

Výstaviště bude otevřené pro veřejnost od čtvrtka 8. března od 12:00 hodin. Dopoledne je vyhrazené pro novináře. Součástí návštěvnického servisu bude i letos parkoviště pro motocykly.
Fotoreportáž z loňského ročníku v Praze si můžete prohlédnout zde.

Otevírací doba:

8. 3. 2018 9.00 - 12.00 hod. (pro odborníky a novináře)

Pro veřejnost
8. 3. 2018 12.00 - 19.00 hod.
9. - 10. 3. 2018 9.00 - 19.00 hod.
11. 3. 2018 9.00 - 17.00 hod.

Kde:
Brno, výstaviště BVV
Jak se nejpohodlněji dostat na brněnské výstaviště naleznete na tomto odkazu.
1 motosalon-2018-planek

Vstupné
Chcete-li ušetřit, nabízí vám BVV nejpohodlnější způsob registrace vstupenky nebo nákupu vstupenky z pohodlí Vašeho domova na stránkách etickets BVV.

Základní vstupné (mimo sobotu 10.3.2018) 200,- Kč
Základní vstupné v sobotu 10. 3. 2018 250,- Kč
Online prodej přes etickets BVV 200 Kč
Zvýhodněné vstupné 180 Kč
(děti 6-15 let, studenti s platným potvrzením o studiu, studenti s průkazem ISIC, senioři od 60 let, držitelé průkazů ZTP a ZTP/P)
Rodinné vstupné 500,- Kč
(platí pro 2 dospělé a 1 až 4 děti ve věku 6 – 15 let)

Děti do 6 let v doprovodu dospělé osoby mají vstup zdarma.
Doprovod držitele průkazu ZTP/P má vstup zdarma.
Ceny jsou uvedeny vč. DPH
Vstupenka na veletrh neplatí jako jízdenka na MHD!
Na všech vstupních místech je možné zaplatit v EUR.
Platební kartou lze platit na všech vstupech.

Parkovné:
Motocykly - zdarma
Automobil - 150 Kč/den

Stejně, jako tomu je každý rok, i letos se konají dva motocyklové veletrhy, v letošním roce to vyšlo tak, že je jeden v Praze o týden dříve a druhý v Brně. Na program a veškeré informace ohledně Motocyklu 2018 se můžete podívat zde.Login Přihlásit Registrace ›

Reklama