Reklama

Honda Fest 2019: pozvánka na jubilejní 10.ročník Hlavní obrázek k článku: Honda Fest 2019: pozvánka na jubilejní 10.ročník

Majitelé motocyklů značky Honda by měli zbystřit svoji pozornost. Začíná totiž registrace na jedinečnou akci s názvem Honda Fest, která se bude konat 21.-25. srpna 2019. Po dvou letech se znovu vrací na Slovensko, tentokrát do Dämenovské doliny v Nízkých Tatrách.

Honda Fest je akcí určenou pro všechny příznivce cestování a to na jakémkoli motocyklu značky Honda. Připraveny jsou tři celodenní vyjížďky po pečlivě vybraných trasách v nádherném prostředí Slovenska. Základním táborem bude hotel Ski & Wellness Residence DRUŽBA v Demänovské Dolině. Nebude chybět večerní program a také testování motocyklů Honda, při kterém si může každý z účastníků vyzkoušet nejžhavější novinky letošní sezóny.

1 Honda Fest 2017 (8)2 Honda Fest 2017 gabina (13)2 Honda Fest 2017 offroad (10)

Termín akce:
21. - 25. srpen 2019
Příjezd je ve středu 21. srpna 2019 odpoledne/večer a odjezd v neděli 25. srpna 2019 v dopoledních hodinách.

Místo konání akce:
hotel Ski & Wellness Residence DRUŽBA, Demänovská Dolina.

Jak se na akci přihlásit:
prostřednictvím ONLINE registračního formuláře na stránce Honda Fest

Platbu je potřebné zrealizovat příkazem na úhradu do 3 dnů po registraci. Zákazníci ihned po registraci dostanou automaticky generovaný potvrzující email s číslem bankovního účtu a instrukcemi k platbě.

Účastnický poplatek:
5.980,-Kč vč. DPH/osoba/pobyt.

Tento účastnický poplatek zahrnuje:

- 4x ubytování v hotelu Ski & Wellness Residence DRUŽBA, Demänovská Dolina (ve dvoulůžkovém pokoji při obsazení 2 osobami), místní poplatky

- 4x polopenzi (snídaně a večeře formou bufetu)

- neomezený vstup do hotelového bazénu a wellness v rámci otevíracích hodin

- hotelové venkovní parkoviště

Pro všechny registrované platí stornopodmínky hotelu Ski & Wellness Residence DRUŽBA, Demänovská Dolina - viz. odkaz na stornopoplatky.

1 Honda Fest 2017 (14)1 Honda Fest 2017 (15)1 Honda Fest 2017 (18)

Pro účastníky bude připraven večerní program - cestovatelské prezentace, kaskadérské vystoupení, disco, soutěž o ceny.

Každý účastník dostane tričko s logem Honda Festu, nálepku na motorku a podrobný tištěný itinerář s trasami.

Elektronický itinerář všech plánovaných tras pro navigace, organizační pokyny ohledně příjezdu a prvního dne obdrží účastníci emailem minimálně týden před konáním samotné akce.

Neváhejte - počet míst je limitován kapacitou ubytování!
A pokud jste přece jen trochu na pochybách, přečtěte si naši reportáž z Liptovského Jána nebo z loňských Krkonoš a budete mít jasno.Login Přihlásit Registrace ›

Reklama