Reklama

Ducati Tour 2020 a okruhový den v Mostě Hlavní obrázek k článku: Ducati Tour 2020 a okruhový den v Mostě

Již pojedenácté vyrazí flotila testovacích motocyklů na okružní jízdu po České republice. Od konce dubna do začátku června vždy v sobotu budete mít na každé zastávce minimálně 10 testovacích motocyklů od Scramblera až po Panigale.

I když třeba vůbec nezvažujete nákup nového motocyklu, neseďte doma a přijďte se seznámit se značkou Ducati. Právě pro vás je tu další ročník oblíbené Ducati Tour. Vyzkoušejte její stroje v reálných podmínkách českého silničního provozu a možná že i vy zahoříte srdcem pro tuto italskou značku.

Seriál testovacích dnů pořádá importér MOTO ITALIA s.r.o. společně s dealery. Ducati Tour již tradičně zahájí své turné 25. dubna v Milíně u Příbrami, v následujících šesti víkendech pak objede doslova celou republiku.

1 Ducati 959 Panigale test101 Ducati Diavel 1260 S test (44)1 Ducati Diavel 1260 S test (47)

Najděte si svůj termín: sobota 25. dubna – Milín u Příbrami – pořádá MOTO ITALIA s.r.o. - Ducati Prague pátek 1. května - Brno – pořádá D MOTO s.r.o.
pátek 8. května – České Budějovice – pořádá G4R s.r.o.
sobota 16. května – Hradec Králové – pořádá GlobalMoto
sobota 23. května – Slušovice – pořádá M.C.F. s.r.o.
sobota 30. května - Děčín – pořádá Profi-moto
sobota 6. června – Mladá Boleslav – pořádá Rossomoto MB s.r.o.
středa 5. srpna – DUCATI DEN – Autodrom Most - pořádá MOTO ITALIA s.r.o. - Ducati Prague

Během DUCATI TOUR 2020 můžete vyzkoušet kompletní nabídku značky Ducati. Chybět nebude čerstvý Motocykl roku 2020 v kategorii naked-bikes Ducati Streetfighter V4, dále novinky Scrambler 1100 Sport PRO a Panigale V2 a také inovovaná Panigale V4. Vyzkoušíte i bestsellery loňské sezóny Multistrada 950 S a Multistrada 1260 S. Doplní je Multistrada 1260 Enduro, Hypermotard 950, SuperSport, Diavel 1260S, TXDiavel, Monster 821, Monster 1200 S a z modelové řady Scrambler pak vyzkoušíte Scrambler Icon a Desert Sled.

Skladba prezentovaných modelů se může na jednotlivých zastávkách lišit – sledujte naše webové stránky.

Jízdy budou probíhat formou individuálních, zhruba hodinových jízd po vyznačené trase v běžném provozu. Na zkušební jízdy bude možný zápis předem prostřednictvím webových stránek Ducati nebo stránek pořádajícího dealera. Přesné podmínky účasti a detailní informace k jednotlivým akcím budou uvedeny rovněž na těchto webových stránkách.

1 Ducati Scrambler 1100 test (36)1 Ducati Panigale V4 test (35)1 Ducati Multistrada 1260 S test (42)

I letos se uskuteční tradiční okruhový DUCATI DEN v Mostě. Zapište si do diářů datum středa 5. srpna 2020. Podrobnosti najdete včas na našem webu nebo FB. Sledujte nás!

Nevyhovují Vám termíny nebo nemáte rádi organizované akce? Přijďte si motocykl vyzkoušet. individuálně! Ducati Prague nabízí v průběhu celé sezóny individuální testovací jízdy. Probíhají od 1.4. do 31.10. podle podmínek uvedených zde. Rezervujte si svoji jízdu už teď na ducati@ducati-czech.cz nebo na telefonu +420 284 821 148.

Více informací najdete na stránkách Ducati. MOTO ITALIA s.r.o. si vyhrazuje právo na změnu termínu, místa konání nebo prezentovaných modelů.Login Přihlásit Registrace ›