Reklama

Ducati Prague se přestěhovalo do nových a větších prostor Hlavní obrázek k článku: Ducati Prague se přestěhovalo do nových a větších prostor

Od dnešního dne již prodejnu Ducati nenaleznete na Olbrachtově ulici v Praze 4, ale na novém místě v Praze 10 - Hostivaři. Na Průmyslové ulici vystavěli zcela nový showroom, který je mnohem prostornější, modernější a ještě více podtrhne skvělý design italských motocyklů.

Pondělní večer se nesl ve slavnostním duchu otevření nové prodejny italské značky Ducati, jejímž oficiálním dovozcem v České republice je firma Moto Italia s.r.o.. A právě její majitel, Jindřich Hudeček, spolu s jednatelkou Veronikou Michlovou tento showroom otevřeli a představili prvním návštěvníkům.

1 nova prodejna Ducati Praha otevreni (23)1 nova prodejna Ducati Praha otevreni (21)1 nova prodejna Ducati Praha otevreni (30)

První hosté si také mohli poprvé prohlédnout žhavé letošní novinky Ducati Streetfighter V4 a Ducati Scrambler 1100 Pro. Kromě těchto strojů jste tu mohli spatřit i unikátní stroje ze soukromé sbírky. Jedním z nich je tovární speciál z MS Superbiků, na kterém jezdil Marco Melandri, nebo motocykl, na kterém v rámci akce Superbike Experience jezdil Troy Bayliss a který je i samotným jezdcem podepsán. Kdo chtěl, mohl si vyzkoušet závodní mototrenažér Lukáše Peška a alespoň touto cestou se na chvíli vtělit do kůže pravých závodníků.

1 nova prodejna Ducati Praha otevreni (24)1 nova prodejna Ducati Praha otevreni (29)1 nova prodejna Ducati Praha otevreni (8)

Od dnešního dne tak naleznete prodejnu a servis Ducati pouze na této adrese: Průmyslová 11, Praha 10 - Hostivař.

Jedinečný okamžik této události zachytil Honza Altner a díky němu si tak můžete nové prostory prohlédnout i vy.

1 nova prodejna Ducati Praha otevreni (1)1 nova prodejna Ducati Praha otevreni (2)1 nova prodejna Ducati Praha otevreni (10)1 nova prodejna Ducati Praha otevreni (11)1 nova prodejna Ducati Praha otevreni (12)1 nova prodejna Ducati Praha otevreni (13)1 nova prodejna Ducati Praha otevreni (14)1 nova prodejna Ducati Praha otevreni (15)1 nova prodejna Ducati Praha otevreni (16)1 nova prodejna Ducati Praha otevreni (17)1 nova prodejna Ducati Praha otevreni (18)1 nova prodejna Ducati Praha otevreni (19)1 nova prodejna Ducati Praha otevreni (20)1 nova prodejna Ducati Praha otevreni (22)}1 nova prodejna Ducati Praha otevreni (25)1 nova prodejna Ducati Praha otevreni (26)1 nova prodejna Ducati Praha otevreni (27)1 nova prodejna Ducati Praha otevreni (28)1 nova prodejna Ducati Praha otevreni (6)1 nova prodejna Ducati Praha otevreni (7)1 nova prodejna Ducati Praha otevreni (9)1 nova prodejna Ducati Praha otevreni (31)1 nova prodejna Ducati Praha otevreni (3)1 nova prodejna Ducati Praha otevreni (4)1 nova prodejna Ducati Praha otevreni (5)

foto: Jan AltnerLogin Přihlásit Registrace ›

Reklama