Reklama

Bude mít Kawasaki model "Zed" s přeplňovaným motorem? Hlavní obrázek k článku: Bude mít Kawasaki model "Zed" s přeplňovaným motorem?

Na tuhle otázku budeme znát odpověď už 23. října, kdy nám japonský výrobce představí novou generaci modelu Z, kterého ve zveřejněném videu avizuje jako „Ultimate Z“ a kromě toho je tam vidět i nápis „Supercharged“, což neznamená nic jiného, než že bude vybaven kompresorem.

Kawasaki má v současné chvíli jako jedna z mála v nabídce motocykly s přeplňovanými motory. Jejich vývoj a výroba stála velké množství peněz, takže je na místě postarat se o to, aby se jim co nejdříve vrátili a ruku na srdce, není zas až tolik zákazníků, kteří si modely Ninja H2 nebo cestovní H2 SX pořídili.

1 Kawasaki Z kompresor supercharged (4)1 Kawasaki Z kompresor supercharged (3)

To mnohem dostupnější by právě mohli být u modelů s označením Z, konkrétně asi u zcela nové generace Z1000, které se nejen u nás jinak neřekne než „Zed“. Ve zveřejněném videu od Kawasaki sice nevidíme celistvý motocykl, ale je tam mnoho indicií, které jasně dávají najevo, že bychom se mohli těšit na nový model s litrovým čtyřválcem přeplňovaným kompresorem, jehož výkon by mohl přesáhnou hranici 200 koní.

1 Kawasaki Z kompresor supercharged (1)1 Kawasaki Z kompresor supercharged (2)Login Přihlásit Registrace ›