Reklama

Tucano Urbano: oblečení do chladného počasí Hlavní obrázek k článku: Tucano Urbano: oblečení do chladného počasí

Jízdu na skútru si můžete se správným vybavením užívat téměř po celý rok. Na trh přichází s kolekcí stylového oblečení a dalších doplňků do chladného počasí italská značka Tucano Urbano.

V nové kolekci Tucano Urbano naleznou ideální oblečení pro jízdu na skútru či motocyklu za nepříznivých povětrnostních podmínek podzimních a zimních měsíců dámy i pánové. Návrháři italské značky sází nejen na eleganci, ale také na dokonalou funkčnost a promyšlené detaily. Teplé bundy a saka Tucano Urbano vypadají na první pohled zcela konvenčně. Jejich materiály, společně s ochrannými prvky pro ramena, lokty a na přání i záda, však zaručují mimořádnou úroveň ochrany a komfortu.

1 Tucano Urbano (1)1 Tucano Urbano (2)1 Tucano Urbano (8)1 Tucano Urbano (3)1 Tucano Urbano (9)

Například tmavě modré sportovní sako Barry za 4399 Kč se svým stylem hodí nejen k jízdě na skútru, ale i na motocyklech Moto Guzzi. Je teplé a nepromokavé, chrání před větrem a nabízí pět vnějších a dvě vnitřní kapsy. Dámy si mohou před jízdou na skútru přes sebe přehodit parku Hide Park s odnímatelnou teplou vložkou a spolujezdec si může schovat ruce do kapes po stranách. Dámskou parku Hide Park lze pořídit za 6699 Kč.

1 Tucano Urbano (5)1 Tucano Urbano (6)1 Tucano Urbano (14)1 Tucano Urbano (12)1 Tucano Urbano (13)

Mezi praktické doplňky z kolekce Tucano Urbano patří například kvalitní kožené rukavice Barone (pro pány), resp. Baronessa (pro dámy) za 2299 Kč, či teplá pokrývka nohou Linuscud, která je nabízena za 1399 Kč v neutrální černé variantě, nebo v nápadných designech zvlášť pro dámy a pro pány. Další možností, jak stylově chránit nohy před zimou a vlhkostí, jsou návleky na nohy Panta-Fast za 1999 Kč, které se snadno a rychle připevní ke kalhotám.

1 Tucano Urbano (11)1 Tucano Urbano (10)1 Tucano Urbano (7)1 Tucano Urbano (4)

Přímo na rukojeti řídítek lze připevnit robustní ochranné kryty za 1699 Kč, které zajistí teplo pro ruce i ve velmi chladném počasí. K dispozici jsou rovněž varianty s průhledem na ovládací prvky a s otvorem pro zpětné zrcátko.

Více informací o kolekci naleznete na stránkách Tucano Urbano.Login Přihlásit Registrace ›

Reklama