Reklama

Motocyklová přilba Arai Chaser-X: limitovaná edice Classic TT Hlavní obrázek k článku: Motocyklová přilba Arai Chaser-X: limitovaná edice Classic TT

Známý designér Aldo Drudi stojí za jednoduchým a nevtíravým designem přilby Arai, která je poctou všem pilotům jezdícím legendární závody Classic TT na ostrově Man.

Základem této integrální cestovně-sportovní helmy v limitované edici Classic TT posloužil model Chaser-X. Ten je známý pro svoji zvýšenou schopnost pohlcování dopadové energie při nehodě a to díky silnější a hladší laminátové skořepině. Ta je vyrobena z materiálu Super Fibre, který je vysoce ohebný a má velkou pevnost v tahu. Vyztužený dolní lem přilby navíc ještě více zvyšuje odolnost skořepiny. Zapíná se bezpečným řemínkem s dvojitým D-kroužkem.

1 Arai Chaser-X Classic TT (1)1 Arai Chaser-X Classic TT (2)

Vnitřní polstrování se dá snadno vyjmout a vyprat. Lze jej pořídit v různých tloušťkách a rovněž si můžete zvolit i správnou lícnici, aby vám přilba seděla přesně na míru. Uvnitř je nově zabudovaná kapsa pro umístění reproduktoru interkomu. Horké letní dny snadno přežijete díky ventilačnímu systému, který má klasický čelní větrák, třípolohový bradový ale také dva větráčky v plexi pro přívod vzduchu.

Z přilby je velmi dobře vidět zejména do stran, neboť průzor je širší a máte tak lepší periferní vidění. Helma má nové aerodynamické 3D plexi VAS Max Vison s přípravou pro pinlock a aerodynamický je i samotný tvar přilby. Zakoupit tuto limitovanou edici můžete například v Yshop.cz, cena je 16 490 Kč a nabízí se ve velikostech XS-XXL.Login Přihlásit Registrace ›

Reklama