Reklama

Letní kolekce Harley-Davidson Motorclothes: stylová a pohodlná Hlavní obrázek k článku: Letní kolekce Harley-Davidson Motorclothes: stylová a pohodlná

S příchodem horkých dní představuje Harley-Davidson svoji novou letní kolekci MotorClothes 2017. Kolekce je inspirována létem, jízdou, dobrodružstvím a volností a jezdcům poskytne na jakékoli cestě a při jakémkoli počasí 100% komfort, ochranu a zážitek z jízdy.

Harley-Davidson se svojí letní kolekci myslí především na jezdce a maximální zážitek z jízdy během vrcholu sezóny. Nová letní kolekce americké ikonické značky je tak vybavena inovativní technologií Warm Weather, která umožní jezdci i spolujezdci zůstat v suchu a pohodlí, bez nepříjemného pocení, neúměrného vedra a nepohodlí nebo dokonce přehřátí organismu. Jízda na motocyklu by měla ztělesňovat pohodu, svobodu a požitek ze zdolávání každého kilometru cesty, a přesně na tyto aspekty v Harley-Davidson mysleli.

1 Harley letni 2017 Motorclothes (9)1 Harley letni 2017 Motorclothes (8)1 Harley letni 2017 Motorclothes (2)1 Harley letni 2017 Motorclothes (1)

V kolekci tak nalezneme stylové letní jízdní bundy z kůže i textilu, které jsou na zvolených místech perforovány, tak, aby pokožce umožnily dýchat a zajistily cirkulaci vzduchu. Samozřejmostí jsou i jízdní rukavice z kůže, textilu nebo kombinace těchto materiálů, u kterých rovněž není zapomenuto na odvětrání ani na ochranné funkční prvky v oblasti kloubů prstů a zápěstí. Vše je pochopitelně doplněno o logo či nápis značky, patenty a suché zipy, tak, aby byla rovněž stylová stránka dotažena do nejmenších detailů.

Dámské kousky kolekce charakterizuje především ombré design, háčkované prvky a potisk vyjadřující vášeň a touhu po svobodě. Nalezneme mezi nimi ale i jednoduché jednobarevné topy s výrazným potiskem orla a nápisy odkazující k jízdě, nechybí mezi nimi ani batikované šaty kombinující černou, temně růžovou a šedou barvu, doplněné vintage potiskem a zaujme i praktická a stylová džínová vesta, které dominuje výrazná zádová část, umocněná běleným designem ve stylu motivu americké vlajky.

1 Harley letni 2017 Motorclothes (3)1 Harley letni 2017 Motorclothes (4)1 Harley letni 2017 Motorclothes (5)

Pánská kolekce je pro změnu plná barev, ještě zvýrazněna o kontrastní stehy nebo vyšívaný design. Objevují se v ní například trička pracující s šedou a černou barvou a motivem americké vlajky, ještě doplněny výrazným s logem Harley-Davidson na předním díle. Mezi pánskými kousky pochopitelně nemohou chybět ani košile s krátkým rukávem, v nestárnoucím kostkovaném stylu, kombinující černou, červenou, růžovou a bílou barvu, doplněné o decentní logo a nápis značky. Zaujme ale i jednoduché bílé tričko s nenápadným nápisem Harley-Davidson na předním díle a výrazným potiskem okřídleného loga sub-brandu Dark Custom v oblasti zad.

Letní kolekce se pochopitelně vyznačuje i kvalitou zvolených materiálů, které vynikají inovativními prvky a tkaninami, všestranností a hlavně odolností. Funkci Warm Weather zajišťují síťované materiály a perforace a jednotlivé kousky jsou vyrobeny, jak z lehkých materiálů, tak například i z více vrstev vybavených suchými zipy pro snadné odejmutí a přizpůsobení se vrůstající teplotě ovzduší.

1 Harley letni 2017 Motorclothes (6)1 Harley letni 2017 Motorclothes (7)

Pro více informací o jednotlivých kouscích kolekce lze navštívit stránky Harley-Davidson nebo autorizované dealery značky po celé ČR, v Praze, Brně, Ostravě, Plzni nebo Hradci Králové.Login Přihlásit Registrace ›

Reklama