Reklama

HJC přilba Příšerky s.r.o.: jednooké Monstrum Hlavní obrázek k článku: HJC přilba Příšerky s.r.o.: jednooké Monstrum

Mike Wazowski, jednooká příšerka z dílny disneyovského studia Pixar, dostala příležitost ozdobit model přilby HJC RPHA 11. Za nás je to jedna z top přileb, které kdy HJC představilo.

S touto jednookou zelenou grafikou máte stoprocentně zaručeno, že vás nikdo na závodním okruhu nepřehlédne, stejně tak jako některé jezdce z kubatury Moto3 a Moto2 v seriálu MotoGP. Svoji premiéru si tato nová ultralehká přilba vyrobená z materiálu PIM+ s vynikající odolností proti nárazům odbyla na Velké ceně Francie na okruhu v Le Mans. Přilba je dodávána společně se systémem proti zamlžování plexi Pinlock, náhradním štítkem v zatmavené kouřové barvě a s pětiletou zárukou.

1 HJC prilba Priserky (1)1 HJC prilba Priserky (2)

Přilba Příšerky s.r.o. tak doplní dvojici neméně slavných modelů RPHA 11, které již HJC představilo v minulosti, chránit si tak můžete svoji hlavu třeba se závoďáky Bleskem McQueenem a Jasonem Stormem nebo se superhrdiny Spider-Manem a Iron-Manem.

Novinku HJC si můžete pořídit ve velikosti XS-XXL a její prodejní cena byla stanovena na částku 599,90 eur, tedy zhruba 15,5 tisíce korun.Login Přihlásit Registrace ›