Reklama

Dunlop SportSmart TT Trail: silniční pneumatiky pro cestovní endura Hlavní obrázek k článku: Dunlop SportSmart TT Trail: silniční pneumatiky pro cestovní endura

Ne všichni milovníci cestovních endur chtějí zdolávat kamenité a terénní tratě. Jejich hypersportovní zrychlení a stabilní ovládání dokáže z těchto motocyklů učinit i méně obvyklý stroj pro volné jízdy na okruhu. Speciálně pro zájemce o tento druh jízdy stvořil Dunlop jedinečnou pneumatiku, trailovou verzi svých mnoha testy korunovaných pneumatik SportSmart TT pro superbiky.

Užitné vlastnosti Dunlop SportSmart TT Trail jsou zásluhou kombinace závodních technologií, včetně charakteristického běhounu Speed Vent. Složitě vypočítané dezénové drážky běhounu se při pohybu pneumatiky otevírají a zavírají a jako ventilace tak zlepšují odvod tepla.

V podobě pneumatik Sportsmart TT Trail přináší Dunlop na trh něco zcela nového. Současné vyspělé cestovní endura jsou něco jako švýcarský armádní nůž mezi motocykly. Pneumatiky SportSmart TT Trail umožňují jezdcům, aby maximalizovali výkonnost svých motocyklů, ať už se jim adrenalin vyplavuje při volných jízdách na okruhu nebo na dlouhých cestách po silnicích.

1 Dunlop SportSmart TT Trail 11 Dunlop SportSmart TT Trail

Pneumatiky Sportsmart TT Trail doplňují čtveřici pneumatik určených pro cestovní endura. Každá z nich je určená pro jiný styl jízdy. Dunlop Mission Trailmax je určená pro skutečná dobrodružství v ostrém terénu, Dunlop Mutant se pyšní celoročním užitím a Dunlop Trailmax Meridian je univerzálním obutím, které zvládne jak silnici, tak lehčí terén. Volba je jen na vás.Login Přihlásit Registrace ›

Reklama