Reklama

Dainese Antartica Gore-Tex: zimní cestovatelský komplet Hlavní obrázek k článku: Dainese Antartica Gore-Tex: zimní cestovatelský komplet

Až do teploty -17°C se budete cítit komfortně v novém cestovatelském kompletu Antartica s voděodolnou membránou Gore-Tex od firmy Dainese. Ochranu proti chladu vám zajistí odepínatelná termovložka z husího peří, kterou navíc můžete využít i jako samostatnou bundu.

Pokud se zrovna nebrodíte závějemi sněhu, není zima pro některé motorkáře překážkou, zejména pro ty, co jezdí po městě. Na ty z vás myslí firma Dainese s jejich kompletem Antartica. Už z názvu vám musí být jasné, pro jaké účely a do jakých povětrnostních podmínek je určen. Zakoupit si jej můžete u prodejce Yshop.cz.

1 Dainese Antartica Gore-Tex (4)1 Dainese Antartica Gore-Tex (1)1 Dainese Antartica Gore-Tex (5)

Komplet se skládá z bundy a kalhot, které lze k sobě připojit pomocí zipu. Proti vodě jste chráněni voděodolnou membránou Gore-Tex, která je spojena s vnější textilní bundou. Ta je navíc ještě opatřena laminací, čímž společně dosahují ochrany proti vodnímu sloupci až 45 000 mm. Membrána je však vzdušná, aby vám zajistila komfort odvětrávání. Navíc tu ještě máte větrací otvory vpředu, na zádech a na stehnech. Všechny zipy jsou nepromokavé.

Bunda i kalhoty mají jako ochranu proti chladu termovložku z kvalitního husího peří. U bundy ji můžete využít i jako samostatnou módní bundu a jen málokdo pozná, že je to „jen“ doplněk cestovatelského kompletu. O bezpečnost se vám postarají reflexní prvky Trixior a certifikované chrániče ramen, loktů, páteře Pro-Armor a vyjímatelné chrániče boků a kolen.

Bunda má dvě vnější kapsy na hrudníku pro rukavice, dvě boční kapsy a dvě vnitřní kapsy. Ve výbavě máte i odepínatelný límec, který slouží jako nákrčník, zapínání vnitřním zipem s nepromokavou klopnou a zcela jistě oceníte i ledvinový pás. Rukávy mají vnější stahování.

1 Dainese Antartica Gore-Tex (7)1 Dainese Antartica Gore-Tex (6)1 Dainese Antartica Gore-Tex (3)

Pánská motobunda Dainese Antartica se prodává za cenu 36 990 Kč ve velikostech 46-58 (ostatní velikosti jsou možné pořídit na objednávku). Pořídit si ji můžete ve dvou barevných provedeních světle šedá/černá a tmavě šedá/černá.

Enduro moto kalhoty mají v pase zvýšenou zadní stranu, aby co nejvíce chránili záda. Jsou navíc vybaveny kšandami a možností stahování v pase. Přes boty se vám budou dobře natahovat díky zapínání nohavic umístěnému na zadní straně lýtka. Kalhoty mají dvě vnější nepromokavé kapsy.

1 Dainese Antartica Gore-Tex (5)1 Dainese Antartica Gore-Tex (2)

Prodejní cena kalhot Dainese Antartica je 20 490 Kč a nabízí se ve velikostech 46-58 (ostatní velikosti je možné pořídit na objednávku). Na výběr máte rovněž ze dvou barevných variant: světle šedá/černá a tmavě šedá/černá.Login Přihlásit Registrace ›

Reklama