Motosalon 2016 Brno: program a vstupné Hlavní obrázek k článku: Motosalon 2016 Brno: program a vstupné

Mezinárodní veletrh motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení bude opět hostit brněnské výstaviště od 3.3. do 6.3. 2016.

Svou účast již potvrdila většina významných motocyklových značek. Návštěvníci Motosalonu se mohou těšit na novinky americké legendy Harley-Davidson, japonské velké čtyřky Honda, Yamaha, Kawasaki a Suzuki, nebo evropských výrobců KTM, Husqvarna, Aprilia, Ducati, Moto Guzzi, Piaggo, Vespa či Benelli. Dále nebudou chybět výrobci Adiva, Keeway, SYM, Yuky nebo ČZ. Návštěvníci se mohou těšit na novinky pro rok 2016, včetně několika národních premiér, i další zajímavé exponáty a technologie

Již podruhé bude součástí veletrhu vyhlášení výsledků ankety Motocykl roku 2016. Její 20. ročník organizují Veletrhy Brno ve spolupráci s motosekcí Svazu dovozců automobilů. Veřejnost bude moci hlasovat na stránkách Motocykl roku od 1. února. Slavnostní vyhlášení vítězů bude spojené se společenským večerem v sobotu 5. března.

Výstavu motocyklů, čtyřkolek a příslušenství tradičně vyplní bohatý doprovodný program zahrnující možnost vyzkoušet si vybrané stroje nebo se setkat s motocyklovými závodníky nebo známými lidmi, kteří mají k jedné stopě blízko. Nebudou chybět vystoupení kaskadérů, škola bezpečné jízdy na motorce, autogramiády nebo přednášky.

Aktivní motorkáři jistě před sezonou uvítají bohatou nabídku více než 200 značek oblečení a příslušenství. Nebudou chybět helmy, rukavice, bundy, brašny, komunikátory, zabezpečení, maziva, pneumatiky a další. Výčet všech vystavovatelů bude těsně před veletrhem na stránkách i-katalogu Motosalonu, ale již nyní se návštěvníci mohou těšit na Arai, Bell, Clover, Dainese, Halvarssons, LS2, Modeka, Rizoma, Shark, Shoei, Schuberth nebo Shima a z tuzemských výrobců Psí Hubík, 4SR, MBW, Restless, Polednik, BIG HUSKY či TOKOZ. Motocyklové pneumatiky nabídnou Metzeler, Michelin, Pirelli a další. Veletrh nabídne i vychytávky pro údržbu a drobné opravy jako ložiska, baterie, řetězy, výfuky, brzdová lanka a podobně.

V roce 2014, kdy se Motosalon konal naposledy v Brně (střídá se s Prahou), jej navštívilo přes 50.000 návštěvníků. Podobnou účast očekáváme i v letošním roce. Výstaviště bude otevřené pro veřejnost od 3. března od 12:00 hodin. Dopoledne je vyhrazené pro novináře. Součástí návštěvnického servisu bude i letos parkoviště pro motocykly.
Fotoreportáž z loňského ročníku v Praze si můžete prohlédnout zde.

Otevírací doba:
3. 3. 2016 9.00 - 12.00 hod. pro odborníky a novináře
Pro veřejnost
3. 3. 2016 12.00 - 19.00 hod.
4. - 5. 3. 2016 9.00 - 19.00 hod.
6. 3. 2016 9.00 - 17.00 hod.

Kde:
Brno, výstaviště BVV
Jak se nejpohodlněji dostat na brněnské výstaviště naleznete na tomto odkazu.

Vstupné
Chcete-li ušetřit, nabízí vám BVV nejpohodlnější způsob registrace vstupenky nebo nákupu vstupenky z pohodlí Vašeho domova na stránkách etickets BVV.

základní vstupné - 3. – 6. 3. 2016 200,- Kč / 8,- €
zvýhodněné vstupné - 4. – 6. 3. 2016 160,- Kč / 7,- €
(přes web etickets BVV s online platbou, děti 6 - 15 let, senioři od 60 let, držitelé průkazu ZTP a ZTP/P)
rodinné vstupné - 6. 3. 2016 400,- Kč / 16,- €
(platí pro 2 dospělé a 1 až 4 děti ve věku 6 – 15 let a pro držitele Rodinných pasů)

Děti do 6 let v doprovodu dospělé osoby mají vstup zdarma.
Doprovod držitele průkazu ZTP/P má vstup zdarma.
Ceny jsou uvedeny vč. DPH
Vstupenka na veletrh neplatí jako jízdenka na MHD!
Na všech vstupních místech je možné zaplatit v EUR.
Platební kartou lze platit na všech vstupech.

Stejně, jako tomu je každý rok, i letos se konají dva motocyklové veletrhy, v letošním roce to vyšlo tak, že je jeden v Praze a druhý v Brně. Na program a veškeré informace ohledně Motocyklu 2016 se můžete podívat zde. Kam se však pojedete podívat stojí pouze na vašem rozhodnutí.Login Přihlásit Registrace ›