Reklama

Moto Guzzi V7 II Stornello: limitovaná edice Hlavní obrázek k článku: Moto Guzzi V7 II Stornello: limitovaná edice

Druhé generace Moto Guzzi V7 s označením Stornello bude vyrobeno pouhých tisíc kusů. Pokud se vám tedy líbí, neváhejte, objednávejte, nebo brzy nebudou.

Novinka doplní sourozeneckou řadu V7ček, kterých už není zrovna málo, Stone, Racer a Special. Ovšem Stornello je tak trochu jiné. Jeho vzorem je motocykl, který debutoval v roce 1960 a brzy slavil velký úspěch, scrambler Stornello s obsahem 123 ccm.

Novince, stejně jako ostatním Moto Guzzi V7čkám, dominuje 48koňový, vzduchem chlazený, dvouválec do V, který tu však dokonale zapadá do celkového retro vzhledu Stornella. Červená barva na bílém kontrastním podkladu je vkusně doplněna černými a hliníkovými doplňky, jako jsou krytky podsedlových schránek, oba blatníky, štítek nad předním světlometem, stupačky a také svody výfuku, které je zakončeno koncovkou Arrow, uchycenou pod koženým sedlem.

Přední osmnáctipalcové a zadní sedmnáctipalcové kolo je obuto na terénních pneumatikách Goldentyre. Toužíte-li po dalším ladění tohoto motocyklu, bude vám toho dopřáno v hojné míře. Moto Guzzi vám ke Stornellu nabízí mnoho stylových a retro doplňků, ať už jsou to kožené brašny nebo zrcátka. Trend dnešní doby je mít v nabídce svůj retro model a tak Moto Guzzi nemohlo zůstat v pozadí, jeho Stornello tak bude konkurovat i ostatním scramblerům, ať už je to hitovka od Ducati, nedávno představené BMW R nineT Scrambler nebo v závodních barvách vyladěná Yamaha XSR 900 Scrambler.

1 Moto Guzzi V7II Stornello21 Moto Guzzi V7II Stornello31 Moto Guzzi V7II Stornello71 Moto Guzzi V7II Stornello41 Moto Guzzi V7II Stornello51 Moto Guzzi V7II Stornello11 Moto Guzzi V7II Stornello61 Moto Guzzi V7II Stornello81 Moto Guzzi V7II Stornello9Login Přihlásit Registrace ›

Reklama