Reklama

KTM 1290 Super Duke R 2019: v nových barvách Hlavní obrázek k článku: KTM 1290 Super Duke R 2019: v nových barvách

Dá se ještě něco vylepšit na tom, co je dokonalé? A to klidně o Bestii můžeme říct, že ona dokonalá je! Ale přesto si v Rakousku řekli, že jí určitě prospějí alespoň dvě nové barevné kombinace.

Mít pod sedlem 177 koní a v případě KTM 1290 Super Duke R pořádně divokých, znamená pouze to, že budete jezdit pěkně svižně, ostře a k tomu rozhodně potřebujete kvalitní podvozek a možná ještě kvalitnější brzdy. To v KTM moc dobře vědí, proto máte na Bestii odpružení WP a brzdy Brembo Monoblock, standardem je také náklonové ABS.

KTM 1290 SUPER DUKE R 2019

Jako příplatek si můžete pořídit oboustranné rychlořazení a za nás jednoznačně doporučujeme, kvalita vaší jízdy se posune ještě výš. Příplatkový je také balíček Track Pack, který obsahuje launch control, wheelie control a třístupňový elektronický plyn. Nebo si můžete pořídit balíček Performance Pack obsahují zmíněný Quickshifter+ a MSR (motor slip regulation). Motocykl je vybaven barevným TFT displejem a přední světlomet využívá technologii LED. Na výběr budete mít ze dvou nových grafik a to v bílé nebo černé barvě.Login Přihlásit Registrace ›