Reklama

Ducati Panigale V4 jako streetfighter Hlavní obrázek k článku: Ducati Panigale V4 jako streetfighter

Položili jste si někdy otázku, jak by mohla vypadat nekapotovaná verze supersportu Ducati Panigale V4? My ano a v Officine GP Design také. Jednu takovou krasavici si pro vás připravili a k tomu dodávají, že je určena pouze pro výjimečné osoby.

Stejný plán mají i v samotné Ducati, a tak se možná u letos na podzim setkáme s nekapotovanou verzí Panigale V4. Prozatím se budeme muset spokojit s dílem od italských Officine GP Design a jejich nápadem, jak by mohl „naháč“ vypadat. No a musí se nechat, že vypadá stejně dokonale, jako zahalený v kapotovaném kabátě. Jestli takto bude vypadat i originál od Ducati, máme se rozhodně na co těšit.

1 Ducati Panigale V4 Officine GP Design streetfighter (7)1 Ducati Panigale V4 Officine GP Design streetfighter (8)1 Ducati Panigale V4 Officine GP Design streetfighter (9)

Při stavbě usadili motor do hliníkového rámu a přední světlomet si vypůjčili od modelu Ducati XDiavel, čímž chtěli vyzdvihnout sounáležitost se značkou. Povedená byla i nezvyklá volba vyplétaného kola. Customeři vůbec neladili motor a tak se můžete těšit z výkonu 214 koní, což ale asi nebude platit u oficiální verze streetfighteru od Ducati, který budou nastavovat pro použití, ke kterému je běžně používaný. Tady můžeme očekávat nižší kroutící moment i výkon. Další informace customeři nezveřejnili.

1 Ducati Panigale V4 Officine GP Design streetfighter (6)1 Ducati Panigale V4 Officine GP Design streetfighter (4)1 Ducati Panigale V4 Officine GP Design streetfighter (5)

Na spekulace však ještě není ten správný čas a než se dočkáme originálu od Italů, užijte si alespoň tuhle stavbičku. Jo a doporučuji shlédnout video, zejména pro pánské oko, je velmi, velmi výživné :-)

1 Ducati Panigale V4 Officine GP Design streetfighter (3)1 Ducati Panigale V4 Officine GP Design streetfighter (1)1 Ducati Panigale V4 Officine GP Design streetfighter (2)Login Přihlásit Registrace ›

Reklama