Reklama

Honda Neo Sports Café Week 2019: přijďte vyzkoušet nové modely Hlavní obrázek k článku: Honda Neo Sports Café Week 2019: přijďte vyzkoušet nové modely

Líbí se vám nová modelová řada nekapotovaných motocyklů Honda s označením CB? Rádi byste se na nich svezli? No proč ne, je tu pro vás připravená akce, kde si je budete všechny moci vyzkoušet.

A když všechny, tak všechny! Svézt se budete moci i na novince CB650R, lehké CB125R, obratné CB300R, ale i na žhavé CB1000R, kterou jsme měli v testu a jen neradi jsme ji vraceli zpět. Proč? To pochopíte během prvních pár metrů jízdy. Jen dopředu říkáme, pozor na lásku na první svezení!

Celá modelová řada Neo Sports Café je unikátní evolucí klasiky a ultra-moderny, postavené nejlepšími japonskými mistry. Spojuje v sobě vzrušení, radost a hrdost. Nejde s davem, je jiná než ostatní nekapotované modely. Navštivte osobně svého autor. prodejce motocyklů Honda, zaregistrujte se na testovací jízdu a získejte zdarma tašku z Neo Sports Café kolekce (platí do vyčerpání zásob).

Akce “Neo Sports Café Week” se koná u autorizovaných prodejců motocyklů Honda v termínu 25. března - 6. dubna 2019.

Honda Neo Sports Cafe 2019Login Přihlásit Registrace ›

Reklama