Reklama

Yamaha Ténéré 700 World Raid: video z testování Hlavní obrázek k článku: Yamaha Ténéré 700 World Raid: video z testování

Téměř na sto procent můžeme říct, že se už za pár dní na živo setkáme s dlouho očekávanou novinkou od Yamahy, Ténéré 700 World Raid. Yamaha pouští do éteru videa, na kterých vidíme prohánět se jezdce terénem a pěkně nás tím žhaví.

Už před dvěma roky Yamaha představila koncept terénního motocyklu T7, vloni už mu začali říkat produkčním jménem Ténéré 700 World Raid a letos budeme mít tu čest, poprvé spatřit produkční verzi.

1 Yamaha Tenere 700 World Raid (2)1 Yamaha Tenere 700 World Raid (13)1 Yamaha Tenere 700 World Raid (8)

Podle dostupných informací víme, že by měl Ténéré 700 pohánět paralelní dvouválec o zdvihovém objemu 689 ccm, který moc dobře známe z motocyklu MT-07 a jednoznačně můžeme potvrdit, že to bude pěkně živelný stroj a máme se tedy na co těšit. Z videa je velmi dobře vidět, jak zábavný a hravý Ténéré 700 bude.

Těšme se tedy na Intermot nebo na EICMU, kde nám Yamaha svého krasavce zcela jistě představí. Zatím si ji užijte na videu níže.Login Přihlásit Registrace ›

Reklama