Reklama

Origami od Yamahy: dakarské mašiny Hlavní obrázek k článku: Origami od Yamahy: dakarské mašiny

Barevná tiskárna, tvrdý bílý papír o rozměru A4, exacto nůž, ostré nůžky, lepidlo a šikovné ruce. Pokud tohle máte, můžete si vyrobit motocykly, které se prohání písečnými dunami. Mimochodem, bez značné dávky trpělivosti to jen tak nepůjde.

Papírové modely, které představuje Yamaha jsou velmi zajímavým projektem, a tak si klidně můžete složit Valentina Rossiho prohánějícího se na Yamaze YZR-M1 nebo reálně vypadající modely MT-01 či Vmax. Letos si zimu můžete zkrátit sledováním Dakaru a u toho si poskládejte dvě motocrossové mašiny, XTZ850R, kterou pohání dvouválcový motor z TDM 850 a YZ450F, která v letech 2003 až 2006 získala čtyři tituly Mistra světa v motocrossu v sedle se Stefanem Evertsem.

Papírové modely, včetně jezdců a krajiny, si můžete stáhnou na tomto odkazu. Já jen popřeji klidné nervy a ať se dílo podaří.

origami Yamaha origami Yamaha01origami Yamaha origami Yamaha02origami Yamaha origami Yamaha03origami Yamaha origami Yamaha04origami Yamaha origami Yamaha05origami Yamaha origami Yamaha06origami Yamaha origami Yamaha07origami Yamaha origami Yamaha08origami Yamaha origami Yamaha09origami Yamaha origami Yamaha10origami Yamaha origami Yamaha11origami Yamaha origami Yamaha12origami Yamaha origami Yamaha13origami Yamaha origami Yamaha14origami Yamaha origami Yamaha15origami Yamaha origami Yamaha16origami Yamaha origami Yamaha17Login Přihlásit Registrace ›