Reklama

Monster Energy: řádění v písečných dunách Hlavní obrázek k článku: Monster Energy: řádění v písečných dunách

Loga výrobců energetických nápojů naleznete téměř ve všech odvětvích sportu. Svým svěřencům dávají nemalé sponzorské dary a často se setkáte i s tím, že podporují extrémně fyzicky a psychicky náročné podniky.

Nejčastějšími sponzory jsou dvě společnosti, Red Bull a Monster. Mezi nimi však naleznete dva zásadní rozdíly. Ve snímcích podporované Red Bullem uvidíte šokující kousky, při kterých se tají dech a mnohdy přemýšlíte, jestli to není podvrh. Ve videích od Monsters však vždy naleznete jeden prvek a tím jsou atraktivní „slečny“. Kdo má rád skrovně oblečené dámy, které k tomu všemu i skvěle vypadají, tak vy teď zbystřete pozornost.

Spoře oděnou dámou prohánějící se po poušti na motocyklu, kterou uvidíte ve snímku níže a kterou v něm nemůžete přehlédnout, je pětinásobná Miss Supercross, Dianna Dahlgren. Pro některé muže může být ztělesněním dokonalé partie, nádherná žena a k tomu ke všemu umí parádně jezdit i na motorce. Co víc si můžete přát? Užijte si hezké holky i off-road zábavu.Login Přihlásit Registrace ›

Reklama