Reklama

Honda už naznačila příchod nové Africa Twin 2020 Hlavní obrázek k článku: Honda už naznačila příchod nové Africa Twin 2020

Už pár týdnů se hovoří o tom, že se Honda chystá vstoupit na trh s novým modelem Africa Twin a je více než jasné, že tomu tak zřejmě bude. Před pár dny totiž pustili do virtuálního světa upoutávku na příchod nového enduro motocyklu.

V Hondě se již dříve netajili tím, že budou muset zapracovat na stávajícím modelu CRF1000L Africa Twin a to především na jeho motoru, aby splňoval emisní normy Euro5. Ovšem podle uniklých informací to však vypadá na to, že by měl motor projít zásadní změnou a jeho zdvihový objem by se měl zvýšit na 1080 ccm, čímž by se rovněž zvedl výkon o nějakých 5 koní.

Mezi další chystané změny by mělo být zvětšení palivové nádrže, zřejmě právě kvůli vyššímu zdvihovému objemu, motocykl by měl mít nový TFT displej, bezklíčové zapalování, přepracovanou kapotáž a také novou převodovku s automatickou spojkou DCT.

Nic však není definitivně jisté a tak si počkejme na další informace. Jak můžeme předpokládat, během pár dní opět Honda poodhalí další střípek ke své mozaice. Vy si zatím zkraťte čas shlédnutím prvního videa „True Adventure“.Login Přihlásit Registrace ›

Reklama