Honda Africa Twin Test Days 2018: vyzkoušejte jízdu v terénu Hlavní obrázek k článku: Honda Africa Twin Test Days 2018: vyzkoušejte jízdu v terénu

Chcete si pořádně zajezdit a vyzkoušet novou Afriku a X-ADV? Pojeďte do Motorlandu v Bělé pod Bezdězem, kde na vás v termínu 10.-12.5.2018 čeká již 2. ročník „Africa Twin Test Days“.

Tento event je nejlepší způsob, jak otestovat novou Afriku Adventure Sports, Afriku Twin a skútr X-ADV na silnici a také přímo v terénu za asistence zkušených motocyklových instruktorů, jakými jsou Míra Lisý, Radek „GAS“ Michna (Motohouse) a Vláďa Novotný (Motorkáři.cz). Akce je zaměřena na nadšence motocyklů Honda kategorie Adventure.

Během akce se účastníci mají možnost svézt 4 jízdy po 20ti minutách, z toho dvě jízdy po 20ti minutách na cestovních pneumatikách na asfaltové komunikaci a 2 jízdy na off-road pneumatikách v lehkém terénu pod vedením instruktorů. Zároveň budete moci vyzkoušet jak model s manuální převodovkou, tak DCT verzi (v závislosti na dostupnosti verzí během dne).

1 Honda Africa Test Days (4)1 Honda Africa Test Days (6)1 Honda Africa Test Days (5)

Vítaní jsou i stávající majitelé motocyklů CRF1000L Africa Twin, kteří mají možnost testovat novou Africa Twin ve 2 jízdách po 20ti minutách. Zbývající 2 jízdy po 20ti minutách absolvují na svém motocyklu v lehkém terénu.

Zákazníci registrovaní na testování modelu X-ADV budou mít k dispozici 3 jízdy na asfaltovém povrchu doplněném o lehkou off-road vložku.

Všichni se můžou také těšit na kaskadérské vystoupení Míry Lisého.

Registrace

Registrace probíha pouze prostřednictvím autorizovaných prodejců motocyklů Honda a to zasláním řádně vyplněného registračního formuláře.

1 Honda Africa Test Days (1)1 Honda Africa Test Days (2)1 Honda Africa Test Days (3)

Výše účastnického poplatku

Pro majitele CRF1000L Africa Twin - ZDARMA!

Účast na akci stojí 990,- Kč/os. pro nové zákazníky.

Cena zahrnuje:

• 4 jízdy po 20ti minutách (motocykl, palivo, instruktor)

• Oběd, nealko nápoj, kávu nebo čaj

• Tričko

• Fotografie z akce

Účastnický poplatek bude novým zákazníkům, kteří si do 3 měsíců po účasti na akci novou Africa Twin, nebo X-ADV zakoupí u autorizovaného prodejce motocyklů Honda v ČR, odečten z ceny motocyklu.

Spoluúčast v případě pojistné události je 5000,- Kč vč. DPH Kauci je potřebné mít s sebou v hotovosti.

Pro více informací a možnostech registrace kontaktujte svého autorizovaného prodejce motocyklů Honda.Login Přihlásit Registrace ›

Reklama
Reklama