Elefantentreffen 2016: slaví 60.výročí Hlavní obrázek k článku: Elefantentreffen 2016: slaví 60.výročí

Snad se konečně letos dočkáme a šedesátý ročník mezinárodního srazu Elefantentreffen v Bavorském lese bude na sněhu.

Sraz se koná od 29. do 31.1.2016 v Thurmansbang-Solla/Loh, které je asi 40 kilometrů na sever od Pasova. Od loňského roku došlo na tomto srazu k několika výrazným změnám a tak vám doporučuji přečíst si náš článek, abyste věděli, čeho se to týká.

Elefantentreffen je nezapomenutelný zážitek pro každého návštěvníka, který se do tohoto koutu v malebném údolí vydá. Setkává se tu mnoho národnostní a zejména ve večerních hodinách u táborových ohňů zjišťují, že s každou pokročilou hodinou neznají jazykové bariéry hranic. Elefantentreffen je také přehlídka různě upravených motocyklů, ať už se sloním motivem, nebo se zimními kity na motocyklech, aby jejich jezdci zvládli cestu sem i zpět domů. Ano, je to tak, valná většina účastníků sem přijede po vlastní ose.

Prohlédněte si naši fotogalerii, neboť my jsme se párkrát srazu účastnili a několikrát jsme tu přežili i víkend, ačkoliv někteří z nás si to vybavují jen mlhavě. Zima je krutá a přežít tu mohou jen silní jedinci. Prohlédněte si sraz na sněhu, blátivé setkání i jak se sluní sloni. Pokud ještě váháte, rozhodně doporučuji vyrazit. Stojí to za to.

Vstupné je 25 eur, pro členy BVDM a FEMA 15 eur.

4 Elefantentreffen 201441Login Přihlásit Registrace ›