BMW G310 GS: spatřeno malé enduro Hlavní obrázek k článku: BMW G310 GS: spatřeno malé enduro

Italský server Motociclismo přinesl fotografii malého GéeSa, postaveného na základech BMW G310R. Zřejmě již zítra bychom se mohli dočkat prvních oficiálních fotografií bavorského výrobce, který prý na výstavě Intermot chystá několik překvapení.

Doufejme tedy, že si tento motocykl neponechají až na milánskou výstavu EICMA a nebudou nás dlouho napínat. Každopádně se dalo očekávat, že na platformě jednoválce BMW G310R by se mohl časem objevit i jiný stroj, nejvíce jsme se klaněli právě k cestovnímu enduru. Však jsme vám o tom psali již letos na jaře.

BMW G310 GS spy

Motocykl o obsahu 300 ccm bude vhodným strojem pro začínající jezdce a dívky, kteří by rádi cestovali, ale nemají odvahu sáhnout rovnou po těžkých a vysokých endurech. Tenhle baworák pro ně bude tak akorát jak váhou, tak výškou sedla. Bude to jejich vstupní brána do světa BMW GS a až se na něm naučí, můžou rovnou přeskočit na prostředního sourozence BMW F 800 GS, jehož test si můžete přečíst zde. Pak už zbývá jenom těžký cestovatelský kalibr BMW R 1200 GS.

Asi to nebude stroj určený do náročnějšího terénu, ale jeho hmotnost by se mohla pohybovat kolem 160 kilogramů a se svým výkonem 34 koní by to mohl být zajímavý adept na vstup do cestovatelského světa. Rozhodně to bude komfortní motocykl, na kterém mohou nezkušení jezdci sbírat svoje první zkušenosti.



Login Přihlásit Registrace ›

Reklama