Reklama

Yamaha brzy představí nový model cruiseru Hlavní obrázek k článku: Yamaha brzy představí nový model cruiseru

Již 5. června 2017 by se měl ve stáji japonského výrobce objevit nový křižník. Všimli jste si vůbec, že Yamaha ve své současné nabídce žádný nemá a přitom to bývaly stroje se slavnými jmény. No kdo z vás by neznal Drag Star?

Pro představení novinky si výrobce zvolil místo, kde mají cruisery svoji tradici a lidé je tu milují. Na vlastní oči jej tak budou moci spatřit všichni účastníci populárního srazu Americade Rally 2017. Bude tahle novinka stejně úspěšná jako její předchůdci Road Star, Drag Star nebo Midnight Star, jejichž slavné motory o obsahu od 1300 do 1800 ccm pohřbila na evropském kontinentu nová emisní norma Euro 4.

Na americkém trhu se tak můžete setkat modelem Yamaha XV 1900 Raider, jenž je poháněný dvouválcem o obsahu 1854 ccm a který by snad mohl být srdcem i nového motocyklu. Yamaha spustila kampaň „Journey Further“ ve kterých majitelé současných strojů japonského výrobce hovoří o jejich současných strojích, co na nich milují a také o tom, jaké vlastnosti by u nového cruiseru očekávali. Dozvíte se tak, že by chtěli mít vyhřívané sedla, zpátečku, zabudované multimediální zařízení s navigaci, ale i dobře fungující audiosystém. Možná si říkáte, že by si rovnou mohli koupit konkurenční Harley-Davidson Electra Glide, ale oni prostě jen milují svůj motocykl s ladičkou ve znaku a nic jiného prý nechtějí. Dle informací by prý Yamaha měla představit stroj ve zcela novém designu. Uvidíme, zda-li se dostane i na evropský trh nebo bude nový cruiser dostupný pouze v Americe.Login Přihlásit Registrace ›

Reklama