Reklama

Hubless Bagger od Ballistic Cycles Hlavní obrázek k článku: Hubless Bagger od Ballistic Cycles

Američtí customeři Ballistic Cycles patří mezi ty, kteří udávají novodobý trend mezi jednotlivými úpravci modelů. Vždy jsou o krok napřed a nebojí se vyzkoušet něco, co tu ještě nebylo. Podívejte se na jeden z jejich nejznámějších modelů Hubless Bagger.

Motocykl jste mohli spatřit na Autosalonu v Šanghaji, kde jsou naši kolegové z redakce http://www.autoforum.cz Autoforum] a kteří nám pořídili pár snímků tohoto krasavce a díky nim jste také mohli vidět i živé fotografie novinky BMW HP4 Race.

1 Hubless Bagger Ballistic Cycles011 Hubless Bagger Ballistic Cycles021 Hubless Bagger Ballistic Cycles03

Kluci od Ballistic Cycles byli první, kteří vyzkoušeli postavit svoji stavbu na přední kolo o rozměrech 30 palců. Nebáli se však ani toho pustit se do motocyklu, které bude mít beznábojové kolo. Samotná stavba zabrala mnohem více času, úsilí a detailního plánování než u jiných strojů, ale rozhodně stála za to. Však za ni customeři také získali mnoho ocenění a prvních míst.

1 Hubless Bagger Ballistic Cycles051 Hubless Bagger Ballistic Cycles061 Hubless Bagger Ballistic Cycles131 Hubless Bagger Ballistic Cycles04

Celé přední kolo je vyrobeno z pevného kusu a brzdový systém je integrován do kola. Vyvinuli si také vlastní vzduchový brzdový válec, který zvládne zatížení od beznábojového kola. Motocykl a jeho jednotlivé díly jsou vyrobeny převážně ze slitiny hliníku, je vybaven dvojitým turbem a poháněn vzduchem/kapalinou chlazeným agregátem od Harley-Davidson. Prý snad jediná věc, co by vám mohla vadit, je doslova „rachot od předního kola“, který se táhne za tímto motocyklem.

1 Hubless Bagger Ballistic Cycles071 Hubless Bagger Ballistic Cycles081 Hubless Bagger Ballistic Cycles091 Hubless Bagger Ballistic Cycles101 Hubless Bagger Ballistic Cycles111 Hubless Bagger Ballistic Cycles121 Hubless Bagger Ballistic Cycles141 Hubless Bagger Ballistic Cycles151 Hubless Bagger Ballistic Cycles161 Hubless Bagger Ballistic Cycles171 Hubless Bagger Ballistic Cycles181 Hubless Bagger Ballistic Cycles191 Hubless Bagger Ballistic Cycles201 Hubless Bagger Ballistic Cycles211 Hubless Bagger Ballistic Cycles221 Hubless Bagger Ballistic Cycles231 Hubless Bagger Ballistic Cycles24Login Přihlásit Registrace ›