Reklama

Harley-Davidson pořádá rodinný den 8. 7. 2018 Hlavní obrázek k článku: Harley-Davidson pořádá rodinný den 8. 7. 2018

Organizátoři oslav 115. výročí založení značky Harley-Davidson připravili pro širokou veřejnost rodinný den, který proběhne v neděli 8. července 2018 od 9 do 18 hodin v areálu holešovického Výstaviště.

„Na oslavy založení Harley-Davidson zveme všechny táty i mámy s dětmi. Vyhradili jsme jim speciální den, aby si mohli oslavy užít a zároveň si v klidu prohlédnout všechny legendární motocykly,“ zve hlavní organizátor Jaroslav Vavřina a dodává, že rodiny mají celou neděli prioritu včetně zvýhodněných vstupenek. „Poděkování patří i obyvatelům Prahy 7. Ti mají v neděli vstup zdarma. Stačí předložit občanský průkaz a prokázat trvalý pobyt na území městské části,“ upřesňuje Vavřina.

„Čtyřdenní oslavy budou pro Pražany znamenat určité dopravní omezení. Alespoň z části to chceme kompenzovat právě rodinným dnem. Takže vždy minimálně jeden rodič s jedním dítětem bude mít v neděli vstup do celého areálu za 250 Kč,“ upřesnil Jaroslav Vavřina s tím, že pokud přijde rodina čítající například dva rodiče a čtyři děti, i pro ně platí výhodná jednotná cena.

Mattel Harley Days Mattel5Mattel Harley Days Mattel21 Harley on Tour 2017 press01

Malí i velcí návštěvníci tak budou moci pohodlně navštívit všechny atrakce, které budou na holešovickém Výstavišti k dispozici, a to například včetně rozsáhlé výstavy Harleyů. „Mezi vystavenými kusy budou opravdové rarity. Například Harley-Davidson F1000 Race z roku 1929 nebo renovovaný a funkční Harley z roku 1918,“ prozrazuje Michal Stach, který je zodpovědný za výstavu.

Tátové si budou moci vyzkoušet letošní modely. K dispozici budou tři tzv. demo trucky, kde se budou organizovat zdarma testy. Každý tak bude mít možnost poznat, jak se jezdí na současném Harleyi a alespoň na chvilku zažít pocit svobody a větru ve vlasech. Pro děti je připravena rozsáhlá family zóna, která bude plná pohybových atrakcí, kulturních vystoupení a workshopů s motocyklovou tématikou.

Kde: Praha, Výstaviště Holešovice
Kdy: rodinný den, 8. července 2018
V kolik: 9 – 18 hod
Vstupné: rodinné zvýhodněné vstupné 250 Kč

Veškeré informace, vstupenky a program naleznete na stránkách 115.výročí Harley-Davidson.Login Přihlásit Registrace ›

Reklama
Reklama