Reklama

Harley-Davidson nabízí k novému Sportsteru voucher až na 32.000 Kč Hlavní obrázek k článku: Harley-Davidson nabízí k novému Sportsteru voucher až na 32.000 Kč

Prožijte díky Harley-Davidson stylový závěr letošní moto sezóny, změňte sen o ikonickém motocyklu ve vlastní garáži ve skutečnost a přijďte si do nejbližšího dealerství značky pro dárek v hodnotě až 32 000 Kč.

Harley-Davidson aktuálně startuje svoji podzimní kampaň Sportster voucher, u příležitosti letošního 60. výročí řady Sportster, kdy k nákupu jakéhokoli motocyklu této řady rozdá ještě speciální vouchery v hodnotě 883 eur nebo 1 200 eur, dle obsahu zvoleného modelu, tedy v přepočtu zhruba od 23 000 Kč do 32 000 Kč. Vouchery je možné využít do konce letošního roku na jakýkoli nákup ve všech autorizovaných dealerství značky a pořídit si za ně originální výbavu. Od helmy, přes bundu a rukavice až třeba k doplňkům či dílům nebo stylovým kouskům z kolekcí oblečení MotorClothes.

1 Harley Sportster voucher

„Jsme rádi, že můžeme zákazníkům v roce, kdy slaví naše nejpopulárnější řada Sportster své kulaté výročí, nabídnout speciální limitovanou akci spjatou právě s těmito stroji. Přicházíme tak s kampaní Sportster voucher, kdy chceme díky voucherům zákazníkům umožnit si k motocyklu vybrat v našich autorizovaných dealerstvích originální výbavu či doplňky, kterou sami preferují. Navíc hodnota voucherů tematicky odpovídá právě objemu zvoleného motocyklu a je velmi atraktivní,“ říká Michal Fric, Marketing Manager H-D pro střední a východní Evropu.

Bližší informace o programu Sportster voucher naleznete na stránkách Harley-Davidson nebo v jednotlivých dealerstvích Harley-Davidson po celé ČR.Login Přihlásit Registrace ›

Reklama