Royal Enfield představil nový Thunderbird X Hlavní obrázek k článku: Royal Enfield představil nový Thunderbird X

Anglický Royal Enfield představil novou verzi populárního modelu Thunderbird, poznáte ji podle označení X. Jak říká samotný výrobce, tenhle model je určený přímo do města, aby pro vás bylo cestování více komfortnější.

Nová Ducati Panigale V4 se samovolně vzňala Hlavní obrázek k článku: Nová Ducati Panigale V4 se samovolně vzňala

Moc radosti si s novinkou Ducati Panigale V4 její majitel neužil, ještě než dojel domů, shořela mu po cestě. Jak se k tomu postavila italská Ducati?

Kymco C Series: adventure skútr a tříkolka Hlavní obrázek k článku: Kymco C Series: adventure skútr a tříkolka

Tchajwanský výrobce skútrů Kymco moc dobře ví, kterou cestou by se měl se svými motocykly vydat a kde mají velkou mezeru. Koncem loňského roku představil dva off-roadové koncepty, C2 a C3.

Maroko ze sedla motocyklu: ráj pro off-road Hlavní obrázek k článku: Maroko ze sedla motocyklu: ráj pro off-road

Jsme to ale trojka. Dva chlápci ve věku, tátové od rodin a jeden 35letý mlaďoch, typický představitel generace singles. Vydáváme se na motorkách do Maroka, abychom zapomněli na všední starosti, dopřáli odpočinek našim neustále dokonalým, avšak někdy zoufalým manželkám, dobili baterky, vykonali hrdinské činy, pokusili zvýšit si sebevědomí a zkrátka zažít něco neobyčejného.

Jak funguje systém naklánění kol u tříkolové Yamahy Niken? Hlavní obrázek k článku: Jak funguje systém naklánění kol u tříkolové Yamahy Niken?

Jedna z prvních otázek po představení novinky Yamaha Niken, kterou jsme tady v redakci řešili je, jak funguje naklánění kol během průjezdu zatáčky. Odpověď nám dal sám výrobce, který zveřejnil video, ve kterém popisuje celý systém.

Honda Forza 300 2018: skútr s kontrolou trakce Hlavní obrázek k článku: Honda Forza 300 2018: skútr s kontrolou trakce

Honda před pár dny představila inovovanou verzi svého skútru Forza 300. Dala mu sportovnější kabát a dovybavila slušnou výbavou jako je elektricky nastavitelný štít nebo bezklíčové zapalování a pro větší bezpečnost získal systém nastavitelné kontroly trakce.

Motosalon Brno 2018: fotoreportáž z veletrhu Hlavní obrázek k článku: Motosalon Brno 2018: fotoreportáž z veletrhu

Po dvou letech se vrátil Motosalon do Brna a musíme konstatovat, že to rozjel v ještě větším styl. Přidal jednu výstavní halu a pozvedl tak úroveň celého mezinárodního veletrhu ještě výš.

Kalendář motocyklových závodů sezóny 2018 Hlavní obrázek k článku: Kalendář motocyklových závodů sezóny 2018

Připravili jsme pro vás tradičně kompletní termíny silničních závodů mistrovství světa sezóny 2018, pěkně týden po týdnu, abyste si mohli naplánovat svou dovolenou a přitom nepřišli o závod, který jako správní fanoušci motocyklových silničních závodů určitě nechcete zmeškat.


Login Přihlásit Registrace ›

Reklama