Honda Forza 750: komfortní maxiskútr Hlavní obrázek k článku: Honda Forza 750: komfortní maxiskútr

Do kategorie maxiskútrů právě přijela nová Honda Forza 750 a konkurence už se může začít třást strachy, protože tenhle sportovně cestovní stroj japonského výrobce se rozhodně nenechá zahanbit.

KTM 350 EXC-F: speciální WESS edice Hlavní obrázek k článku: KTM 350 EXC-F: speciální WESS edice

KTM představuje speciální edici oblíbené offroadové třistapadesátky EXC-F s označením WESS. Není to nic jiného než zkratka World Enduro Super Series, jejímž aktuálním mistrem světa je tovární jezdec KTM, Manuel Lettenbichler. Kromě nového designu, má samozřejmě i novou, špičkovou výbavu.

Ducati Multistrada V4 s předním i zadním radarem Hlavní obrázek k článku: Ducati Multistrada V4 s předním i zadním radarem

Ducati konečně potvrdila, že připravuje novou Multistradu V4 a rovněž potvrdila, že to bude jejich milníkový motocykl. Poprvé vybaví jejich stroj předním a zadním radarem a také novými elektronickými asistenty, které budou na tyto radary navázány.

Honda CB650R a CBR650R 2021: s inverzní vidlicí Showa Hlavní obrázek k článku: Honda CB650R a CBR650R 2021: s inverzní vidlicí Showa

Honda do příští sezóny vylepšila své dva modely CB650R a CB650R, které nejen, že s přehledem plní emisní normu Euro 5, ale pro vyšší jízdní komfort je vybavila novými inverzními vidlicemi Showa se samostatnými velkými písty.

Ducati Scrambler 1100 Dark PRO: připraven pro stavbu Hlavní obrázek k článku: Ducati Scrambler 1100 Dark PRO: připraven pro stavbu

Modelová verze Dark u Ducati znamená, že se jedná o „levnější“ variantu daného modelu. To se však tentokrát nedá říct o Scrambleru 1100 Dark PRO. Ten má totiž téměř stejnou výbavu jako základní model, liší se jen kulatými zrcátky a matnou nádrží v černé barvě. Motocykl je podle výrobce ideálním výchozím strojem pro stavby.

Test KTM 890 Duke R: nezkrotný vévoda Hlavní obrázek k článku: Test KTM 890 Duke R: nezkrotný vévoda

Je to uličník v každém směru! Už když Duka vidíte, těšíte se, jak ho pošlete do prvního vinglu. No a co teprve, když se sen stane realitou? Pak zjistíte, že vůbec nepotřebujete silnou motorku, protože 890 Duke R s jeho skvěle naladěným podvozkem, nízkou hmotností a divokou povahou, vám naservíruje takové množství emotivních zážitků, o kterých se vám ani nesnilo.

KTM 890 Adventure R a Rally: dvouválcové dobrodružství Hlavní obrázek k článku: KTM 890 Adventure R a Rally: dvouválcové dobrodružství

Do světa cestovních endur vyjíždí další novinka ze stáje oranžových a to rovnou ve dvou verzích, 890 Adventure R a limitovaná edice Rally. Poháněná dvouválcovým motorem, s větším výkonem a točivým momentem, to je jednoznačná záruka velkého množství emocí, adrenalinu a zábavy.

Kalendář motocyklových závodů 2020: MotoGP, WSBK a ostatní Hlavní obrázek k článku: Kalendář motocyklových závodů 2020: MotoGP, WSBK a ostatní

Jako tradičně vám předkládáme kompletní termíny silničních motocyklových závodů (včetně testů), a to nejen mistrovství světa MotoGP 2020, nýbrž také WorldSBK, CEV-Repsol (MSJ, ME), Road Racingu, Alpe Adria, EWC, IDM a ostatních závodních seriálů, které jsou pro vás zajímavé.


Login Přihlásit Registrace ›

Reklama