Reklama

Ducati Panigale V4 2020: s aerodynamickými křidýlky Hlavní obrázek k článku: Ducati Panigale V4 2020: s aerodynamickými křidýlky

Závodní superbike Panigale V4 dostal do příští sezóny řadu nových komponent a elektronických vylepšení, aby byla jízda pro jeho jezdce příjemnější, snadněji ovladatelná, méně únavná a hlavně, aby dokázal zajíždět na trati ještě rychlejší kola.

Seat e-Scooter: španělský elektrický skútr Hlavní obrázek k článku: Seat e-Scooter: španělský elektrický skútr

Seat představil na veletrhu Smart City Expo World Congress koncepty nové elektrické koloběžky e-Kickscooter a prvního elektricky poháněného motocyklu e-Scooter, který plánuje uvést na trh již v příštím roce.

Dunlop Mutant: celoroční pneumatiky pro více než 370 modelů Hlavní obrázek k článku: Dunlop Mutant: celoroční pneumatiky pro více než 370 modelů

Výrobce Dunlop uvádí na trh zcela nové pneumatiky Mutant, které jsou určeny na každou cestu za jakéhokoli počasí a pro široké spektrum motocyklů od scramblerů a naháčů až po cestovní endura. Je určena pro více než 370 různých modelů.

Husqvarna Norden 901: koncept cestovního endura Hlavní obrázek k článku: Husqvarna Norden 901: koncept cestovního endura

Švédský výrobce představil světu svůj koncept, jak by mohlo vypadat jejich cestovní enduro. Asi nebudeme daleko od pravdy, když řekneme, že jej brzy poznáme jako produkční model. Existuje totiž několik indicií, které nás v tomto našem přesvědčení utvrzují.

Kdy a jak zazimovat motocykl? Hlavní obrázek k článku: Kdy a jak zazimovat motocykl?

Jistě se přiblížil konec sezóny a za chvíli přijdou první mrazíky, je tedy čas užít si poslední dny na mašině a řádně ji připravit na zimu. Kdy už je na motorku pozdě, a jak jí zazimovat?

Yamaha Tracer 700 2020: v novém stylu Hlavní obrázek k článku: Yamaha Tracer 700 2020: v novém stylu

Tracer 700, který se stal oblíbeným strojem hlavně pro svoji univerzálnost, která mu samozřejmě i s novou generací modelu zůstane a k tomu ještě dostanete zcela novou kapotáž, živější motor, pohodlnější sedlo a vylepšený podvozek.

Piaggio Medley 125 a 150: nový design s většími koly Hlavní obrázek k článku: Piaggio Medley 125 a 150: nový design s většími koly

Piaggio zapracovalo na oblíbeném skútru Medley a do příští sezóny tak budete moci vyjet na motocyklu v novém designu s pohodlným sedlem a velkými koly, s novým motorem i-get ve zdvihovém objemu 125 nebo 150 ccm a na cestu si svítit LED světlometem.

Kalendář motocyklových závodů 2019 Hlavní obrázek k článku: Kalendář motocyklových závodů 2019

Připravili jsme pro vás tradičně kompletní termíny silničních motocyklových závodů (včetně testů), a to nejen mistrovství světa MotoGP 2019, nýbrž také WorldSBK, CEV (MSJ, ME), Road Racingu, Alpe Adria, EWC a ostatních, které jsou pro každého fanouška zajímavé.


Login Přihlásit Registrace ›

Reklama