Reklama

Norton zachraňuje indické TVS a bývalý šéf Harley-Davidson Hlavní obrázek k článku: Norton zachraňuje indické TVS a bývalý šéf Harley-Davidson

Zdá se, že se anglické značce Norton znovu blýská na lepší časy. Auditorská společnost BDO International usilovně vyjednávala o možném prodeji a po dlouhé rozvaze se rozhodli pro indickou firmu TVS Motor Company. Ti neváhali a oslovili bývalého generálního ředitele Harley Davidson, Johna Russella, který tak stane v čele Nortonu a pokusí se o jeho záchranu.

MOTO Test Camp: 9 motocyklových značek a 50 testovacích strojů Hlavní obrázek k článku: MOTO Test Camp: 9 motocyklových značek a 50 testovacích strojů

Ojedinělá akce společného testování motocyklů je určena hlavně těm, kteří si chtějí nový stroj vybrat a současně vyzkoušet v praxi. Prvních společných demo dnů se účastní devět značek a budou se konat v termínu 6.–7.června 2020 v Protivanově.

Vyhrajte Indian FTR 1200: stačí jen absolvovat zkušební jízdu Hlavní obrázek k článku: Vyhrajte Indian FTR 1200: stačí jen absolvovat zkušební jízdu

Indian Motorcycle vyhlásil u příležitosti znovuotevření showroomů autorizovaných dealerů soutěž s jasným názvem „Vyhrajte FTR 1200“. Pro účast v soutěži stačí do konce července absolvovat zkušební jízdu na kterémkoli modelu FTR 1200 u nejbližšího dealera a poskytnout mu své osobní údaje.

Harley on Tour 2020: k testování bude připraveno 22 motocyklů Hlavní obrázek k článku: Harley on Tour 2020: k testování bude připraveno 22 motocyklů

Harley-Davidson vyráží po roce opět mezi motorkáře. Speciální kamion s 22 motocykly jedoucí napříč Evropou zastaví v rámci letošního Harley on Tour i v České republice. Celkem jej u nás čeká 5 zastávek ve 4 městech v rozmezí 4 měsíců.

Vyrus Alyen 988: nadpozemský design Hlavní obrázek k článku: Vyrus Alyen 988: nadpozemský design

Italské sportovní motocykly, bez ohledu na značku, mají odjakživa nadčasový design. To platí i o značce Vyrus, ovšem s jejich novinkou Alyen se posunuli ještě někam dál a to nejen po stránce designu, ale také po té technické. A nikoho z nás ani nepřekvapí, že nadpozemská je také cenovka tohoto motocyklu.

Ducati Streetfighter den 2020 v Mostě: dnes spuštěna registrace Hlavní obrázek k článku: Ducati Streetfighter den 2020 v Mostě: dnes spuštěna registrace

Původně měl být v termínu 10.června 2020 na autodromu v Mostě okruhový Ducati den, ale z důvodu vládních opatření proti šíření koronaviru byl přesunut až na 5.srpna 2020. V původní termín však budete mít možnost otestovat novinku Streetfighter V4 S.

Bude nová Honda Africa Twin CRF850L nebo Transalp 850? Hlavní obrázek k článku: Bude nová Honda Africa Twin CRF850L nebo Transalp 850?

Představí na podzim Honda novou Africu Twin 850, která by tak doplnila modelovou řadu i o motocykl ze střední kubatury? Nebo vsadí na další legendu se jménem Transalp? Odpověď na tuto otázku znají pouze v Hondě a my jen můžeme spekulovat. Každopádně je více než jasné, že by se jim slabší sourozenec do nabídky určitě šikl.

Kalendář motocyklových závodů 2020: MotoGP, WSBK a ostatní Hlavní obrázek k článku: Kalendář motocyklových závodů 2020: MotoGP, WSBK a ostatní

Jako tradičně vám předkládáme kompletní termíny silničních motocyklových závodů (včetně testů), a to nejen mistrovství světa MotoGP 2020, nýbrž také WorldSBK, CEV-Repsol (MSJ, ME), Road Racingu, Alpe Adria, EWC, IDM a ostatních závodních seriálů, které jsou pro vás zajímavé.


Login Přihlásit Registrace ›

Reklama