Motosalon 2019 Praha: informace, vstupné a program Hlavní obrázek k článku: Motosalon 2019 Praha: informace, vstupné a program

Veletrh motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení Motosalon slaví 10. výročí! Od 28. února do 3. března 2019 jej budete moci navštívit na výstavišti PVA EXPO v Praze Letňanech.

Honda slaví 3000 prodaných motocyklů: vyhrajte novou Monkey Hlavní obrázek k článku: Honda slaví 3000 prodaných motocyklů: vyhrajte novou Monkey

Společnost Honda Motor Europe Ltd., Czech Republic Branch dosáhla v roce 2018 nejúspěšnějšího prodejního výsledku a poprvé v historii překročila milník 3000 prodaných motocyklů a skútrů.

K-Storm od thajských K-Speed Hlavní obrázek k článku: K-Storm od thajských K-Speed

Před touhle stavbou thajských customerů z designového centra K-Speed musíme smeknout poklonu. Z původního motocyklu Honda Super Cub dokázali vytvořit opravdu nevídané dílo. Jemně propracované, decentní design a přitom stále poznáte, do jaké rodiny tenhle stroj patří.

Harley-Davidson LiveWire 2019: známe cenu i dojezd na plnou baterii Hlavní obrázek k článku: Harley-Davidson LiveWire 2019: známe cenu i dojezd na plnou baterii

Harley-Davidson zveřejnil kompletní technické údaje, specifikaci konektivity a také prodejní cenu u jejich prvního elektrického motocyklu LiveWire. Do prodeje se dostane ve druhé polovině letošního roku.

MV Agusta Brutale 800 a F3 675 pro majitele řidičského oprávnění A2 Hlavní obrázek k článku: MV Agusta Brutale 800 a F3 675 pro majitele řidičského oprávnění A2

Je vám čerstvých osmnáct, získali jste řidičské oprávnění pro skupinu A2 a zamilovali jste se do tvarů italských sportovních strojů MV Agusta? Ještě do nedávna jste si mohli nechat zajít chuť, ale už nemusíte. Dva krasavci vám budou k dispozici s omezeným výkonem 35 kW.

Test BMW K 1600 B: šestiválcová pohoda Hlavní obrázek k článku: Test BMW K 1600 B: šestiválcová pohoda

Firma BMW je po celém světě dostatečně známa výrobou těch nejlepších luxusních kabrioletů. O tom, že něco podobného dokáže i v jedné stopě nás přesvědčil motocykl označený K 1600 B, který se veze na módní vlně bagger stylu.

Kalendář motocyklových závodů 2019 Hlavní obrázek k článku: Kalendář motocyklových závodů 2019

Připravili jsme pro vás tradičně kompletní termíny silničních motocyklových závodů (včetně testů), a to nejen mistrovství světa MotoGP 2019, nýbrž také WorldSBK, CEV (MSJ, ME), Road Racingu, Alpe Adria, EWC a ostatních, které jsou pro každého fanouška zajímavé.

Molot od Chak Motors: jednostopé Lamborghini Hlavní obrázek k článku: Molot od Chak Motors: jednostopé Lamborghini

Lamborghini Aventador, tak přesně tohle auto se mi okamžitě vybavilo, když jsem poprvé spatřila fotografii motocyklu Molot od Chak Motors. Ostré lomené tvary, nadčasový design a sportovní charisma. Je ta podoba čistě náhodná?


Login Přihlásit Registrace ›

Reklama
Reklama