Reklama

Indian Scout Bobber: syrový americký styl Hlavní obrázek k článku: Indian Scout Bobber: syrový americký styl

Na konci letošního roku se dostane do prodeje motocykl Scout Bobber, který svým vzhledem vzdává hold všem poválečným strojům, které si američtí vojáci upravovali do stylu bobber. Za jeho nynějším vzhledem však stojí pánové z týmu Industrial Design.

Test Honda CB1100 RS: sportovnější retro Hlavní obrázek k článku: Test Honda CB1100 RS: sportovnější retro

Retro motocykly jsou v centru zájmu mnohých motorkářů. Co teprve, když se přidají sportovní komponenty a vzhled? Jedním takovým strojem je testovaná CB1100 RS.

Honda Gold Wing 2018 s unikátním zavěšením předního kola Hlavní obrázek k článku: Honda Gold Wing 2018 s unikátním zavěšením předního kola

Je to již docela dlouho, kdy Honda potvrdila informaci, že chystá představení nového modelu Gold Wing, ale jediné, co víme najisto je, že by to mělo být už na podzim na výstavě v Miláně. Hovoří se o tom, že by měl tento mastodont projít zásadními technickými změnami.

Test Harley-Davidson Softail Slim S: moc a síla v jednom Hlavní obrázek k článku: Test Harley-Davidson Softail Slim S: moc a síla v jednom

Tohle bylo přátelství na první pohled a vlastně i na první svezení. Musím se přiznat, že retro design ve vojensky zelené barvě, s velkou bílou hvězdou US Army na nádrži a s pár doplňky v černé barvě, mě dostal do kolen. Jako by se najednou zastavil čas, vy máte chuť zvolnit, ale jakmile zatáhnete za plyn, jste absolutně ztraceni.

Griip G1 Formule 1000 s motorem z Aprilie RSV4 Hlavní obrázek k článku: Griip G1 Formule 1000 s motorem z Aprilie RSV4

Se zajímavým nápadem přišli izraelští designéři, kteří navrhli Formuli 1000 poháněnou motorem z motocyklu. Jako nejlepší volba se jim zdál agregát ze supersportu Aprilia RSV4.

Ducati Hypermotard 939 2018: ve dvou verzích Hlavní obrázek k článku: Ducati Hypermotard 939 2018: ve dvou verzích

Hypermotard 939 patří mezi nejzábavnější motocykly z italské stáje Ducati a tak se můžeme v příštím roce těšit rovnou na dva vylepšené modely, klasický a vybavenější verzi s označením SP.

Test KTM 1290 Super Duke R 2017: Bestie pro každý den Hlavní obrázek k článku: Test KTM 1290 Super Duke R 2017: Bestie pro každý den

V Rakousku ji začali řikat Bestie a ve spojení s reklamním sloganem Ready To Race, který má značku charakterizovat, není pochyb o tom čím chce KTM být. Protáhli jsme Super Duka a popravdě, umí být i příjemný společník na každý den.

Termíny motocyklových závodů sezóny 2017 Hlavní obrázek k článku: Termíny motocyklových závodů sezóny 2017

Připravili jsme pro vás tradičně kompletní termíny silničních závodů sezóny 2017, pěkně týden po týdnu, abyste si mohli naplánovat svou dovolenou a přitom nepřišli o závod, který jako fanoušci určitě nechcete zmeškat.


Login Přihlásit Registrace ›

Reklama