Reklama

BMW F 750 GS, F 850 GS a F 850 GS Adventure: 40 výročí GS Edition Hlavní obrázek k článku: BMW F 750 GS, F 850 GS a F 850 GS Adventure: 40 výročí GS Edition

Motocykly řady F se řadí u BMW Motorrad mezi jedny z nejoblíbenějších. Sympatie si získávají svojí univerzálností, dobrou ovladatelností bez ohledu na to, jestli jedete po silnici nebo po šotolinové cestě. Ke čtyřicátému výročí GS modelů jim BMW nadělilo pár změn.

BMW R18 Dragster od Roland Sands Hlavní obrázek k článku: BMW R18 Dragster od Roland Sands

Slavný tvůrce custom motocyklů Roland Sands obnažil BMW R 18 a vytvořil z něj Dragster, jehož dominantou je doslova obrovský dvouválcový motor boxer. Při stavbě tohoto stroje byl Rolandovi inspirací jeho vlastní osobní příběh. Jeho tatínek závodil s dragstery, které si sám stavěl a on se tak od malička pohyboval mezi těmito stroji, které mu doslova učarovaly.

Rock’N’Ride 2020 v areálu Kavčák u Benešova Hlavní obrázek k článku: Rock’N’Ride 2020 v areálu Kavčák u Benešova

Již tradiční motocyklová událost Rock’N’Ride, která se každoročně koná v enduro areálu Kavčák u Benešova se uskuteční i letos! Její v pořadí 6. ročník se bude konat v pátek a v sobotu 11. a 12. září 2020. Na programu bude opět Memoriál Jaroslava Kuklíka, SuperEnduro a FMX show v podání našich nejlepších FMX jezdců.

Honda Africa Twin Adventure Roads Tour 2021: za krásami sopečného Islandu Hlavní obrázek k článku: Honda Africa Twin Adventure Roads Tour 2021: za krásami sopečného Islandu

Honda Africa Twin zamíří v rámci třetího ročníku Adventure Roads Tour na Island. Třicet odvážných jezdců se v sedlech nejnovějších strojů CRF1100L Africa Twin vydá na 11 dnů do nejdivočejší části ostrova Island. Na vlastní kůži zažijí led i oheň, ale i jedinečnou krásu, kterou jim tento ostrov nabízí.

MOTO Test Camp Soběslav 15.-16.8.2020: vyzkoušej motorky 11 značek Hlavní obrázek k článku: MOTO Test Camp Soběslav 15.-16.8.2020: vyzkoušej motorky 11 značek

Po úspěchu největší letošní testovací akce motocyklů MOTO Test Camp se její dějství z Moravy přesouvá také do Čech. Na Autoklubu v Soběslavi budete mít ve dnech 15.-16.8.2020 jedinečnou možnost otestovat více než 50 motocyklů 11 různých značek. Neváhejte, registrace je již spuštěna!

Test KTM 390 Adventure: malé velké cestovní enduro Hlavní obrázek k článku: Test KTM 390 Adventure: malé velké cestovní enduro

Jedním ze stavebních kamenů rakouské KTM bylo, je a bude cestovní enduro, které zejména po loňském představení 790 Adventure nabralo pořádný vítr do plachet. Svoji pozici silného hráče upevnili také letošní novinkou 390 Adventure mířící na začátečníky a majitele řidičského oprávnění skupiny A2. Jaká je ve skutečnosti jsem si mohla vyzkoušet během našeho testu.

Test Aprilia Shiver 900: dvouválcová radost Hlavní obrázek k článku: Test Aprilia Shiver 900: dvouválcová radost

Na trhu je Shiver od roku 2006 a už tehdy to byla nadčasová motorka. Dobře nastavený podvozek, dravější motor, pohodlné sedlo a sympatický design. No vlastně, to stejné mohu napsat i o letošním modelu. Jsou věci, kterým zkrátka prospěje, když se za každou cenu nemění to, co léta funguje a Shiver je toho jasným důkazem.

Kalendář motocyklových závodů 2020: MotoGP, WSBK a ostatní Hlavní obrázek k článku: Kalendář motocyklových závodů 2020: MotoGP, WSBK a ostatní

Jako tradičně vám předkládáme kompletní termíny silničních motocyklových závodů (včetně testů), a to nejen mistrovství světa MotoGP 2020, nýbrž také WorldSBK, CEV-Repsol (MSJ, ME), Road Racingu, Alpe Adria, EWC, IDM a ostatních závodních seriálů, které jsou pro vás zajímavé.


Login Přihlásit Registrace ›

Reklama