Reklama

Test Harley-Davidson Road Glide Limited: americký cestovatel Hlavní obrázek k článku: Test Harley-Davidson Road Glide Limited: americký cestovatel

Mezi dospělými cestovními motocykly má americký Harlej již desítky let své želízko v ohni díky luxusnímu modelu Glide. Asi nejschopnějším provedením tohoto druhu je testovaný model s dvouokou maskou.

Moto Guzzi V85 TT a V85 TT Travel 2021: vyladěný motor Hlavní obrázek k článku: Moto Guzzi V85 TT a V85 TT Travel 2021: vyladěný motor

V letošní sezóně si budete moci pořídit modernizovanou verzi jednoho z nejprodávanějších modelů italského výrobce Moto Guzzi. Veškeré změny byly provedeny na základě požadavků fanoušků a majitelů V85 TT. Asi nejvíce se jich udělalo na pohonné jednotce a s ním spojených elektronických asistentů.

Kymco KRV 180: sportovní městský skútr Hlavní obrázek k článku: Kymco KRV 180: sportovní městský skútr

V řadách skútrů tchajwanské firmy Kymco se objevil jeden moc zajímavý stroj, který má atraktivní sportovní tvary a laděný je přímo pro provoz ve městě. Je prostorný, praktický, bezklíčově ovládaný a obutý na třináctipalcových kolech.

Yamaha MT-07 2021: agresivnější tvary Hlavní obrázek k článku: Yamaha MT-07 2021: agresivnější tvary

Vysoký točivý moment, obratný podvozek a jedinečná hbitost, to jsou hlavní důvody, proč je nekapotovaný model MT-07 oblíbeným strojem mezi zákazníky. Nová generace tohoto modelu je vybavena novou a výraznější kapotáží s LED světlometem, širšími hliníkovými řídítky a většími brzdovými kotouči.

Piaggio Beverly 300 hpe a 400 hpe 2021: skútr na velkých kolech Hlavní obrázek k článku: Piaggio Beverly 300 hpe a 400 hpe 2021: skútr na velkých kolech

Populární italský skútr Beverly prošel kompletní modernizací a do nové sezóny vyjíždí na novém podvozku, s upravenými motory 300 hpe a 400 hpe a doplněn o nové technologie, jakými jsou bezklíčové zapalování, digitální přístrojová deska nebo kompletní LED osvětlení.

Honda GL1800 Gold Wing a Gold Wing Tour 2021: lepší reproduktory Hlavní obrázek k článku: Honda GL1800 Gold Wing a Gold Wing Tour 2021: lepší reproduktory

Do nového roku 2021 si Honda nadělila modernizovanější verzi své cestovní vlajkové lodi, modelu GL1800 Gold Wing. Těšit se můžete na nové barevné provedení a u obou verzí obdržíte vylepšený audiosystém.

Test Vespa Primavera S 125: sexy stylovka Hlavní obrázek k článku: Test Vespa Primavera S 125: sexy stylovka

Říkejte si co chcete, ale tahle červená Vespa má zkrátka šmrnc, o to víc, když za její řídítka usedne žena. Primavera je vyloženě městský skútr, tam patří a tady je její revír, ve kterém se obratně pohybuje jako lasička. Majitelé ocení, nejen ikonický stylový vzhled, ale také jak lehce se vede a jak snadno se s ní manipuluje.


Login Přihlásit Registrace ›