Reklama

Svezte se na Indianovi a vyhrajte exkluzivní zájezd Hlavní obrázek k článku: Svezte se na Indianovi a vyhrajte exkluzivní zájezd

Indian Motorcycle, zahájila kampaň testovacích jízd po celé Evropě, ve které mohou účastníci vyhrát exkluzivní a jedinečný výlet v roce 2021. Stačí do konce září absolvovat testovací jízdu u jakéhokoli autorizovaného dealera a sdílet zajímavou fotografii s motocyklem na sociálních sítích.

Ducati Multistrada V4: finální testování? Hlavní obrázek k článku: Ducati Multistrada V4: finální testování?

Jen kousek od bran továrny v Borgo Panigale byl spatřen prototyp nového modelu Ducati Multistrada V4. Vše nasvědčuje tomu, že již brzy bude odhalena veřejnosti a pokud půjde vše podle představ vedení, mohla by být v nabídce již příští rok.

Rostoucí prodeje motocyklů 2020: epidemii navzdory Hlavní obrázek k článku: Rostoucí prodeje motocyklů 2020: epidemii navzdory

Oproti strmému pádu na českém trhu s automobily se tomu motocyklovému v letošním roce zatím daří. Tradičně se na prvním místě umístila Honda, která si z celkového koláče ukrojila téměř 20 procent.

Test Aprilia Shiver 900: dvouválcová radost Hlavní obrázek k článku: Test Aprilia Shiver 900: dvouválcová radost

Na trhu je Shiver od roku 2006 a už tehdy to byla nadčasová motorka. Dobře nastavený podvozek, dravější motor, pohodlné sedlo a sympatický design. No vlastně, to stejné mohu napsat i o letošním modelu. Jsou věci, kterým zkrátka prospěje, když se za každou cenu nemění to, co léta funguje a Shiver je toho jasným důkazem.

Vespa letní nabídka: jízdy zdarma nebo 10 tisíc na řidičák Hlavní obrázek k článku: Vespa letní nabídka: jízdy zdarma nebo 10 tisíc na řidičák

Letní nabídka italské Vespy je pro všechny zájemce o tyto atraktivní skútry velmi lákavá. Pro začínající i pokročilé jezdce připravila dvě speciální nabídky při koupi nových strojů, a to zejména s přáním zvýšení bezpečnosti na silnicích.

KTM SX a SX-F 2021: novinky v motokrosových modelech Hlavní obrázek k článku: KTM SX a SX-F 2021: novinky v motokrosových modelech

Nic revolučního ze stáje oranžových motokrosových modelů nečekejte. Ostatně vylepšovat už tak dobré motocykly ani moc nejde. KTM však i přes to pár zajímavých změn na svých modelech s označením SX a SX-F udělala.

Test BMW R 1250 GS HP: silnější a živější Hlavní obrázek k článku: Test BMW R 1250 GS HP: silnější a živější

O velké enduro bavorského výrobce je dlouhodobě několik let obrovský zájem. Patří mezi ikony cestovních motocyklů a bezpochyby se k nim zařadí i nový boxer s variabilním časováním ventilů. Motor je silnější a posílil také v oblasti maximálního točivého momentu, čímž se stává mnohem pružnější a jízda s ním ještě zábavnější.

Kalendář motocyklových závodů 2020: MotoGP, WSBK a ostatní Hlavní obrázek k článku: Kalendář motocyklových závodů 2020: MotoGP, WSBK a ostatní

Jako tradičně vám předkládáme kompletní termíny silničních motocyklových závodů (včetně testů), a to nejen mistrovství světa MotoGP 2020, nýbrž také WorldSBK, CEV-Repsol (MSJ, ME), Road Racingu, Alpe Adria, EWC, IDM a ostatních závodních seriálů, které jsou pro vás zajímavé.


Login Přihlásit Registrace ›

Reklama