Reklama

Triumph Tiger 900: novinka v pěti verzích Hlavní obrázek k článku: Triumph Tiger 900: novinka v pěti verzích

Tedy musíme konstatovat, že nám to v Triumphu ale vůbec neulehčují. Nejenom, že představili jejich novinku Tiger 900 se zcela novým motorem usazeným do nového rámu, ale umožnili nám výběr hned z pěti verzí a to je tedy pěkný oříšek. Jakou si zvolit, když bychom chtěli téměř všechny?

Giacomo Agostini otevírá své vlastní muzeum Hlavní obrázek k článku: Giacomo Agostini otevírá své vlastní muzeum

Patnáctinásobný mistr světa Giacomo Agostini před pár dny otevřel své vlastní mini muzeum v jeho rodném městě Bergamo v Itálii.

BMW představuje Big Boxer: nejvýkonnější dvouválec všech dob Hlavní obrázek k článku: BMW představuje Big Boxer: nejvýkonnější dvouválec všech dob

Nejvýkonnější motor BMW s protiběžnými písty všech dob s historickými kořeny a vysokým točivým momentem byl představen na květnové přehlídce elegance Concorso d’Eleganza Villa d’Este 2019. Tedy byl srdcem motocyklu BMW Concept R18 a tak trochu zůstal bez povšimnutí, ale přitom je to pořádný kalibr.

Honda CB4X: zábava sedm dní v týdnu Hlavní obrázek k článku: Honda CB4X: zábava sedm dní v týdnu

Je snad již téměř tradicí, že Honda každý rok představí zajímavý koncept. Ten letošní vznikl v italském designovém studiu pod vedením Valerie Aiella a nese podtitul „zábava sedm dní v týdnu“. Má to být motocykl, který v sobě spojuje vlastnosti cestovních a sportovních motocyklů.

Kymco RevoNEX: koncept elektrického naháče s 205 koňmi Hlavní obrázek k článku: Kymco RevoNEX: koncept elektrického naháče s 205 koňmi

Tchajwanské Kymco má většina z nás spojené se skútry, ovšem poslední dobou se jim začíná líbit i v kategorií elektrických motocyklů a to pěkně ostrých. Po vloni představeném superbiku SuperNex letos odhalili koncept nekapotovaného stroje RevoNEX.

Suzuki V-Strom 1050 a 1050XT 2020: s lepší výbavou Hlavní obrázek k článku: Suzuki V-Strom 1050 a 1050XT 2020: s lepší výbavou

Suzuki pozměnila svůj model V-Strom avšak jedná se spíše o kosmetické záležitosti, ale aby vám to nebylo zas až tolik líto, dodala vám k tomu lepší výbavu. Na výběr budete mít jak standardní verzi, tak dobrodružnější XT.

Kdy a jak zazimovat motocykl? Hlavní obrázek k článku: Kdy a jak zazimovat motocykl?

Jistě se přiblížil konec sezóny a za chvíli přijdou první mrazíky, je tedy čas užít si poslední dny na mašině a řádně ji připravit na zimu. Kdy už je na motorku pozdě, a jak jí zazimovat?

Kalendář motocyklových závodů 2019 Hlavní obrázek k článku: Kalendář motocyklových závodů 2019

Připravili jsme pro vás tradičně kompletní termíny silničních motocyklových závodů (včetně testů), a to nejen mistrovství světa MotoGP 2019, nýbrž také WorldSBK, CEV (MSJ, ME), Road Racingu, Alpe Adria, EWC a ostatních, které jsou pro každého fanouška zajímavé.


Login Přihlásit Registrace ›

Reklama