Reklama

Ducati potvrdila nový model Streetfighter V4 Hlavní obrázek k článku: Ducati potvrdila nový model Streetfighter V4

Již tento víkend Ducati poprvé představí světu nový prototyp modelu Streetfighter s motorem V4 a to na slavném závodu Pikes Peak v americkém Coloradu. Oficiálně by se měl dostat do prodeje již na jaře příštího roku.

Test KTM 790 Adventure a Adventure R: vzhůru za dobrodružstvím Hlavní obrázek k článku: Test KTM 790 Adventure a Adventure R: vzhůru za dobrodružstvím

V KTM vypustili do světa cestovní enduro, které má zábavný živelný motor s hladkým chodem, úzké štíhlé tvary s vynikající obratností, přesným vedením a s výborným odpružením. Já jsem se do něj během prvního testu absolutně zamilovala, je totiž přesně tím strojem, který jsem si už dávno vysnila.

Nekapotovaná Honda CB s řadovým čtyřválcem slaví 50.výročí Hlavní obrázek k článku: Nekapotovaná Honda CB s řadovým čtyřválcem slaví 50.výročí

Již neuvěřitelných padesát let je na trhu klíčový model japonské stáje Honda s označením „CB“. Ačkoliv se neustále modernizuje jak motocykl, tak motor, pořád je poháněný řadovým čtyřválcem a stále patří mezi designově nejhezčí motocykly na trhu.

Dvanáct tváří Hondy CB1000R Hlavní obrázek k článku: Dvanáct tváří Hondy CB1000R

Dvanáct individuálně upravených provedení modelu Honda CB1000R se představilo na osmém ročníku festivalu Wheels & Waves ve francouzském městě Biarritz. Jsou oslavou 50. výročí existence řadových čtyřválců, kterou v roce 1969 zahájil model CB750.

Yamaha Kodiak 450, 450 EPS a 450 EPS SE: práce, sport i vyžití Hlavní obrázek k článku: Yamaha Kodiak 450, 450 EPS a 450 EPS SE: práce, sport i vyžití

Do příštího roku dostanou užitkové modely Yamaha Kodiak 450 celou řadu vylepšení a také rozsáhlejší standardní výbavu, díky které se stane ještě efektivnějším pracantem.

Honda Vision 110: lehký skútr do města Hlavní obrázek k článku: Honda Vision 110: lehký skútr do města

Možná je to tak trochu neprávem opomíjený skútr ve stáji japonského výrobce. Výrazně ho převyšují slavnější PCX 125 nebo Forza 125, ale přitom je to štíhlý, kompaktní, a tak zábavný stroj, až se vám ani nebude chtít věřit, že je to maloobjemový motocykl.

Test Moto Guzzi V9 Bobber Sport: na víkend s bobrem Hlavní obrázek k článku: Test Moto Guzzi V9 Bobber Sport: na víkend s bobrem

K testu V9 Bobber Sport od Moto Guzzi jsem si tentokrát přizval svého kamaráda, který o pořízení motocyklu tohoto typu přemýšlí. Jeho test i celkový pohled na Bobbera je vtipně podaný, že jsme vás o něj zkrátka nemohli připravit.

Kalendář motocyklových závodů 2019 Hlavní obrázek k článku: Kalendář motocyklových závodů 2019

Připravili jsme pro vás tradičně kompletní termíny silničních motocyklových závodů (včetně testů), a to nejen mistrovství světa MotoGP 2019, nýbrž také WorldSBK, CEV (MSJ, ME), Road Racingu, Alpe Adria, EWC a ostatních, které jsou pro každého fanouška zajímavé.


Login Přihlásit Registrace ›

Reklama