Reklama

Dvanáct tváří Hondy CB1000R Hlavní obrázek k článku: Dvanáct tváří Hondy CB1000R

Dvanáct individuálně upravených provedení modelu Honda CB1000R se představilo na osmém ročníku festivalu Wheels & Waves ve francouzském městě Biarritz. Jsou oslavou 50. výročí existence řadových čtyřválců, kterou v roce 1969 zahájil model CB750.

Super Soco CUx: speciální edice elektrického skútru Ducati Hlavní obrázek k článku: Super Soco CUx: speciální edice elektrického skútru Ducati

Možná do dnešní doby málo známá čínská firma Super Soco představila v Borgo Panigale společně s Ducati svůj skútr CUx v barvách italské firmy. Zatím se nejedná o produkční model, ale třeba jednou... U Ducati nikdo nikdy neví.

Yamaha Kodiak 450, 450 EPS a 450 EPS SE: práce, sport i vyžití Hlavní obrázek k článku: Yamaha Kodiak 450, 450 EPS a 450 EPS SE: práce, sport i vyžití

Do příštího roku dostanou užitkové modely Yamaha Kodiak 450 celou řadu vylepšení a také rozsáhlejší standardní výbavu, díky které se stane ještě efektivnějším pracantem.

Honda Vision 110: lehký skútr do města Hlavní obrázek k článku: Honda Vision 110: lehký skútr do města

Možná je to tak trochu neprávem opomíjený skútr ve stáji japonského výrobce. Výrazně ho převyšují slavnější PCX 125 nebo Forza 125, ale přitom je to štíhlý, kompaktní, a tak zábavný stroj, až se vám ani nebude chtít věřit, že je to maloobjemový motocykl.

Test Moto Guzzi V9 Bobber Sport: na víkend s bobrem Hlavní obrázek k článku: Test Moto Guzzi V9 Bobber Sport: na víkend s bobrem

K testu V9 Bobber Sport od Moto Guzzi jsem si tentokrát přizval svého kamaráda, který o pořízení motocyklu tohoto typu přemýšlí. Jeho test i celkový pohled na Bobbera je vtipně podaný, že jsme vás o něj zkrátka nemohli připravit.

Yadea C-umi a C-line: elektrický skútr do města Hlavní obrázek k článku: Yadea C-umi a C-line: elektrický skútr do města

Zajímavý elektrický skútr na kratší dojezdy má v nabídce ASP Group. Atraktivní je také svojí hmotností 62 kilogramů a sympatickou pořizovací cenou 39 900 Kč, za kterou dostanete i velmi dobrou výbavu.

Test kemp CaravanPark Sexten: ráj v Dolomitech Hlavní obrázek k článku: Test kemp CaravanPark Sexten: ráj v Dolomitech

Dolomity jsou doslova stvořené pro výlety, jejich nádherné vápencové scenérie s rozeklanými štíty vás nikdy nepřestanou bavit. Po prožitém dni v sedle motocyklu a nespočtu projetých zatáček rozhodně uvítáte příjemné zázemí, kde načerpáte síly na další den. Přímo v srdci Dolomit se nachází pohádkový kemp CaravanPark Sexten s ještě pohádkovějším wellness.

Kalendář motocyklových závodů 2019 Hlavní obrázek k článku: Kalendář motocyklových závodů 2019

Připravili jsme pro vás tradičně kompletní termíny silničních motocyklových závodů (včetně testů), a to nejen mistrovství světa MotoGP 2019, nýbrž také WorldSBK, CEV (MSJ, ME), Road Racingu, Alpe Adria, EWC a ostatních, které jsou pro každého fanouška zajímavé.


Login Přihlásit Registrace ›

Reklama