Reklama

KTM Motohall: tip na motorkářský výlet Hlavní obrázek k článku: KTM Motohall: tip na motorkářský výlet

Pár minut chůze od továrny v Mattighofenu se otevřelo nové srdce oranžových, Motohall. Navštivte svět KTM a na vlastní kůži poznejte co znamená jejich slogan „Ready to Race“. Seznamíte se s legendárními motocykly, znovu s nimi prožijete jejich vítězství, ale budete mít také šanci poznat špičkovou technologii závodních motocyklů.

Yamaha YZF R125: speciální edice Monster Energy MotoGP Hlavní obrázek k článku: Yamaha YZF R125: speciální edice Monster Energy MotoGP

Letošní novinka YZF-R125 právě přijíždí v limitované edici se závodními barvami Monster Energy Yamaha MotoGP. Můžete si tak dopřát motocykl s geny a DNA týmu jezdící v šampionátu MotoGP.

Michelin Anakee Adventure: novinka pro cestovní endura Hlavní obrázek k článku: Michelin Anakee Adventure: novinka pro cestovní endura

Pneumatiky Michelin Anakee Adventure nejsou mezi majiteli cestovních endur žádnou neznámou značkou. Naopak, patří mezi jedny z nejoblíbenějších. Nyní přicházejí s novinkou pro ty jezce, kteří se pohybují z 80 % na silnicích a z 20 % v terénu.

Elektrické skútry a motocykly NeuWai za atraktivní ceny Hlavní obrázek k článku: Elektrické skútry a motocykly NeuWai za atraktivní ceny

Jihokorejský koncern Songuo Motors by rád vstoupil s modely NeuWai do segmentu elektrických motocyklů, ale rád by byl pro zákazníky mnohem více dostupnější. Elektro motocykly totiž patří mezi drahé stroje a tím by oni nechtěli být. Jak ale dosáhnout toho, aby jejich cena byla nižší než má konkurence?

Triumph Rocket 3 TFC: limitovaná edice Hlavní obrázek k článku: Triumph Rocket 3 TFC: limitovaná edice

Možná záměrně si v Triumphu zvolili 1.května na představení jejich limitované edice Rocket 3 TFC. Vyrobeno bude 750 kusů a když se tak na něj díváme, budou velmi rychle prodané. Tenhle tříválec s výkonem přesahujícím 170 koní se Angličanům náramně povedl.

Test Moto Guzzi V85 TT: klasika plná emocí Hlavní obrázek k článku: Test Moto Guzzi V85 TT: klasika plná emocí

Moto Guzzi V85 TT jsem si doslova zamilovala od prvního okamžiku a stejně tak i mé okolí. Není dokonalá, ale právě v té její nedokonalosti je ukryta její výjimečnost a krása. Umí být zábavná, milá, pohodová i trochu nazlobená, ale s každým ujetým kilometrem do vás pumpuje nespočet emocí a hlavně pocit, že řídíte opravdovou motorku, která má obrovské vnitřní charisma.

Test Peugeot Speedfight 4: hravé lvíče Hlavní obrázek k článku: Test Peugeot Speedfight 4: hravé lvíče

Malý skútr se lvem na hrudi vás svižně a lehce proveze městem. Neomrzí vás rychlé rozjezdy na křižovatkách a už vůbec ne překvapené výrazy ve tváři pilotů čtyřkolových vozidel. Kdo by totiž čekal od takového „mrňouse“, že mu to nandá během prvních pár metrů?

Kalendář motocyklových závodů 2019 Hlavní obrázek k článku: Kalendář motocyklových závodů 2019

Připravili jsme pro vás tradičně kompletní termíny silničních motocyklových závodů (včetně testů), a to nejen mistrovství světa MotoGP 2019, nýbrž také WorldSBK, CEV (MSJ, ME), Road Racingu, Alpe Adria, EWC a ostatních, které jsou pro každého fanouška zajímavé.


Login Přihlásit Registrace ›

Reklama